Барахолка техніки. Технобарахолка. Дошка безкоштовних оголошень

Дошка безкоштовних оголошень | Барахолка для купівлі-продажу побутової, комп’ютерної, офісної техніки та запасних частин до неї

 

На майданчику Allmaster.com.ua створено розділ “Барахолка” - це безкоштовна дошка оголошень. Тут ви можете продати або купити комп’ютерну, побутову, офісну техніку та запасні частини до неї. Кількість оголошень для одного користувача не обмежена.

 

Фото Технобарахолка. Дошка безкоштовних оголошень. Безкоштовна БарахолкаБезкоштовні оголошення в розідлі Барахолка на майданчику Allmaster.com.ua

 

Оголошення та реєстрація на нашому майданчику абсолютно безкоштовні. Якщо ви хочете тільки розмістити безкоштовні оголошення про продаж або купівлю офісної, побутової, комп’ютерної техніки або запасних частин до неї, то вам необхідно зареєструватися як замовник за цим посиланням. Обов’язково дочекатись підтвердження про реєстрацію на свій емайл, після чого обов'язково авторизуватись на сайті. Потім ви можете подавати безкоштовні оголошення в розділі "Барахолка" про продаж або купівлю техніки та запасних частин до неї.

 

В розділі Барахолка розмістити безкоштовні оголошення легко

адже для цього для вашої зручності створено різні категорії. Якщо ви не знайшли потрібний вам розділ на дошці оголошень - повідомте нам на емайл.

Розділи які представлені на Дошці Оголошень в нашій Технобарахолці:

 

Комп'ютери, комплектуючі та з/ч:

можна подавати оголошення щодо купівлі-продажу, ремонту комп’ютерної техніки, комплектуючих до неї, а саме: комп’ютерів,  джерел безперервного живленняФото Технобарахолка. Дошка безкоштовних оголошень. Безкоштовна Барахолка. Подати безкоштовні оголошення в розідлі Барахолка (ДБЖ), материнських плат, відеокарт, процесорів, оперативної пам’яті та ін.

 

Ноутбуки, нетбуки, моноблоки і з/ч

можна розмістити безкоштовні оголошененя які стосуються ремонту, налаштуванню та запчастин до ноутбуків, нетбуків, моноблоків.

 

Офісна техніка та з/ч

оголошення щодо заправки / відновлення / продажу картриджів, ремонту та купівлі / продажу принтерів, сканерів, багатофункціональних пристроїв (БФП) та запасні частини до офісної техніки тощо

 

Фото створення заявки на ремонт побутової, комп'ютерної та офісної техніки ТВ, Аудіо, Відео, Фото і з/ч

в дану категорію в розділі Барахолка розміщуйте оголошення щодо ремонту / продажу / налаштування телевізорів, фотоапаратів, відеокамер, домашніх кінотеатрів, навігаторів, тюнерів, супутникового ТВ, запасні частини до них і т.д.

 

Планшети, електр. книги, аксесуари

до цієї категорії можна віднести оголошення, що стосуються електронних книг, планшетів та аксесуарів до них

 

Телефони, смартфони, аксесуари

до цією категорії відноситься продаж, налаштування, ремонт смартфонів, телефонів та аксесуари до них

 

Техніка для кухні та з/ч

тут можна розмістити безкоштовні оголошення про продаж / ремонт дрібної та великої побутової техніки: пароварки, мультиварки, мікрохвильовки, посудомийні машини, кавоварки, хлібопічки тощо

 

Фото Розмістити безкоштовні оголошення в Технобарахолці на майданчику Allmaster.com.uaТехніка для дому та з/ч

до цієї категорії можна віднести: холодильники, сушильні машини, пральні машини, духовки, витяжки, газове обладнання, морозильні камери, варочні поверхні і т.і.

 

Кліматичне обладнання та з/ч

можна подавати оголошення щодо продажу / купівлі кондиціонерів, обігрівачів, зволожувачів, бойлерів, водонагрівачів, вентиляторів, запасних частин до них тощо

 

Електроінструмент

ремонт, продаж  та запасні частини до перфораторів, шуруповертів, болгарок, дрилів та іншого інструменту

 

Безпека, домофон, відеонагляд, сигналізація

встановлення, продаж, налаштування систем безпеки: встановлення домофонів, систем відеоспостереження, систем контролю доступу (СКД), сигналізації і т.д.

 

Ремонт садово-паркової техніки та з/ч

продаж, ремонт газонокосарок, мотопомп, мотокос, електропил, культиваторів тощо та запасних частин до них

 

Якщо у вас дома є техніка якою ви не користуєтесь, ви можете з легкістю розмістити опис про неї на нашій безкоштовній дошці оголошень в розділі Барахолка.Оцініть статтю:
(всього голосів - 1)
Схожих сторінок не знайдено
Коментарі
Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Реклама