Як копіювати текст на клавіатурі і мишкою - детальний опис з картинками

 

Фото Як копіювати на клавіатурі - використовуйте Ctrl C і Ctrl V

Більшість початківців користувачів, які вперше працюють за комп'ютером, стикаються з багатьма труднощами при роботі на клавіатурі, в тому числі можуть виникнути проблеми і з тим як копіювати текст на клавіатурі. Але повірте тут немає нічого складного і даний матеріал підкаже вам яка комбінація клавіш допоможе вставити частину тексту в потрібне місце.


 

Якими клавішами на комп'ютері копіювати і вставляти текст

Стандартна клавіатура має більше ста клавіш. Крім букв, цифр, спеціальних символів і т.д. є ще так звані функціональні клавіші: F1 - F12, Shift, Ctrl, Caps Lock, Insert, Prt Scr, NumLock і інші. У кожної з них своє призначення і варіанти використання. Але наше з вами завдання не заглиблюватися у вивчення всієї розкладки клавіатури, а зрозуміти і навчитися як копіювати і вставити текст.

 

І так, щоб скопіювати текст на комп'ютері:

Фото якими клавішами копіювати і вставляти текст - покрокова інструкція

 1. 1. Відкрийте свій улюблений текстовий редактор (це може бути Ворд, Блокнот або будь-яка інша програма) в даному випадку немає ніякої різниці що використовувати, поєднання потрібних "гарячих клавіш" скрізь однаково. 
 2.  
 3. 2. Поставте курсор в початок тексту, який необхідно буде скопіювати. Це можна зробити за допомогою клавіш управління (це так звані "стрілочки", які зазвичай знаходяться в правій нижній частині клавіатури) або скористайтеся мишкою - підведіть їй в потрібне місце в документі і клацніть один раз лівою кнопкою.
 4.  
 5. 3. Затисніть і утримуйте кнопку Shift на клавіатурі (зазвичай їх дві і розташовані в правій і лівій нижніх частинах клавіатури і можуть бути позначені відповідним написом або жирною стрілкою спрямованої вгору) і переміщуйте курсор за допомогою стрілок на клаві. Зазвичай виділений текст починає виділятися іншим кольором.
 6.  
 7. 4. Тепер приступимо безпосередньо до того як копіювати на клавіатурі. Затисніть і утримуйте кнопку "Ctrl" (на більшості пристроїв їх 2 і знаходяться в лівому нижньому кутку і правій частині поруч зі "стрілками") і натисніть клавішу "С" (в основному вона присутня над “пробілом”, другий ряд знизу ближче до лівого краю).

 

Вітаємо! Текст скопійовано в оперативну пам'ять комп'ютера, тепер його необхідно перемістити в потрібне місце документа.

Фото якими клавішами копіювати і вставляти текст - використовуйте комбінацію Ctrl + C і Ctrl + V

 

Як вставити текст на комп'ютері за допомогою клавіатури

І так, текст скопійований в буфер обміну, залишилося вставити його куди вам необхідно. Відповідає за таку "процедуру" комбінація клавіш "Ctrl" + "V". Зверніть увагу - це різні кнопки на клавіатурі, а не одна. 

 

Поставте курсор в те місце куди необхідно помістити скопійований текст, затисніть і тримайте "Ctrl" і натисніть "V". Якщо попередні пункти були виконані правильно, то інформація буде вставлена в ту частину документа, де стояв курсор.

 

Як копіювати текст на комп'ютері за допомогою "мишки"

Виконайте пп.1 і 2 з попереднього розділу (запустіть Word або іншу програму і поставте курсор в початок тексту, який потрібно "копірнуть"). Після цього:

 

 1. 1. Натисніть ліву кнопку миші і утримуйте її.
 2.  
 3. 2. Ведіть мишкою по тексту, який необхідно скопіювати.
 4.  
 5. 3. Коли необхідна частина тексту виділиться іншим кольором - відпустіть кнопку "мишки".
 6.  
 7. 4. Повторіть пункт 4 з попереднього розділу.
 8.  
 9. 5. Щоб вставити текст - використовуйте комбінацію клавіш "Ctrl" і "V".


Фото Якими клавішами виділити весь текст, копіювати і вставити

Якими клавішами виділити весь текст відразу в документі

Часто буває необхідно виділити не тільки якусь частину документа, а й весь текст відразу. Щоб виділити все використовуйте поєднання клавіш "Ctrl" і "А". 

 

Зверніть увагу! Буква "А" в даному випадку латинська, вона розташована в третьому ряду знизу з лівого боку, при цьому перемикати розкладку клавіатури на англійську не потрібно. 

 

Закріпимо знання: 

 • Ctrl + A - виділити все (будуть відзначені виділенням текст, картинки, таблиці і все що є в документі) 
 •  
 • Ctrl + C - копіювати виділений фрагмент 
 •  
 • Ctrl + V - вставити 
 •  
 • Ctrl + Z - скасувати останню дію (це на той випадок, якщо щось зробили не так) 

 

При цьому плюс натискати не потрібно. 

 

Якщо у вас залишилися питання як копіювати текст на комп'ютері залишайте їх у коментарях.

 

 

 

 

 Оцініть статтю:
(всього голосів - 6)
Можливо вам буде цікаво дізнатися
Коментарі
Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Реклама