Выполнено заказов 1

9 месяцев

кавоварка електролюкс включається, але не запускається

Заказы / Ремонт мелкой бытовой техники / ремонт кофеварок, кофемашинПортфолио 10

9 месяцев

Ремонт, установка і чистка бойлера Рожище. Проводимо чистку, ремонт та установку бойлерів у Рожище недорого. Працюємо професійно і швидко. Ремонт бойлера полягає в наступному: 1. Діагностика та пошук причини несправності бойлера. 2. Визначення вартості робіт і в разі необхідності вартості запасних частин і їх заміни. 3. Демонтаж бойлера (у разі потреби). 4. Власне проведення робіт по ремонту. 5. Тестування бойлера на працездатність. 6. Заміна прокладок, якщо потрібно. 7. Заміна магнієвого анода (якщо є необхідність). 8. Надання рекомендацій з догляду та експлуатації бойлера. Чому варто звернутися до нас для проведення чистки і ремонту бойлера? Наші переваги: ​​1. Виїзд майстра і діагностика несправностей безкоштовна (якщо ми проводимо ремонт). 2. Надання гарантії на ремонт і в разі необхідності на комплектуючі. 3. Досвідчені сервісні інженери, з досвідом роботи від 5 років. 4. Акуратні і доброзичливі майстри. 5. Система знижок для нових та постійних клієнтів. 6. Всі наші дії обговорюються з замовником. 7. Адекватні ціни на послуги. Що потрібно від вас: Залишити заявку на ремонт, установку або чистку бойлера в Рожище на сайті у розділі "Замовлення"

190 грн.

Портфолио / Ремонт климатической техники / ремонт бойлеров, водонагревателей


9 месяцев

Ремонт, установка і чистка бойлера Нововолинськ. Проводимо чистку, ремонт та установку бойлерів у Нововолинську недорого. Працюємо професійно і швидко. Ремонт бойлера полягає в наступному: 1. Діагностика та пошук причини несправності бойлера. 2. Визначення вартості робіт і в разі необхідності вартості запасних частин і їх заміни. 3. Демонтаж бойлера (у разі потреби). 4. Власне проведення робіт по ремонту. 5. Тестування бойлера на працездатність. 6. Заміна прокладок, якщо потрібно. 7. Заміна магнієвого анода (якщо є необхідність). 8. Надання рекомендацій з догляду та експлуатації бойлера. Чому варто звернутися до нас для проведення чистки і ремонту бойлера? Наші переваги: ​​1. Виїзд майстра і діагностика несправностей безкоштовна (якщо ми проводимо ремонт). 2. Надання гарантії на ремонт і в разі необхідності на комплектуючі. 3. Досвідчені сервісні інженери, з досвідом роботи від 5 років. 4. Акуратні і доброзичливі майстри. 5. Система знижок для нових та постійних клієнтів. 6. Всі наші дії обговорюються з замовником. 7. Адекватні ціни на послуги. Що потрібно від вас: Залишити заявку на ремонт, установку або чистку бойлера в Нововолинську на сайті у розділі "Замовлення"

190 грн.

Портфолио / Ремонт климатической техники / ремонт бойлеров, водонагревателей


9 месяцев

Ремонт, установка і чистка бойлера Любомль. Проводимо чистку, ремонт та установку бойлерів у Любомлі недорого. Працюємо професійно і швидко. Ремонт бойлера полягає в наступному: 1. Діагностика та пошук причини несправності бойлера. 2. Визначення вартості робіт і в разі необхідності вартості запасних частин і їх заміни. 3. Демонтаж бойлера (у разі потреби). 4. Власне проведення робіт по ремонту. 5. Тестування бойлера на працездатність. 6. Заміна прокладок, якщо потрібно. 7. Заміна магнієвого анода (якщо є необхідність). 8. Надання рекомендацій з догляду та експлуатації бойлера. Чому варто звернутися до нас для проведення чистки і ремонту бойлера? Наші переваги: ​​1. Виїзд майстра і діагностика несправностей безкоштовна (якщо ми проводимо ремонт). 2. Надання гарантії на ремонт і в разі необхідності на комплектуючі. 3. Досвідчені сервісні інженери, з досвідом роботи від 5 років. 4. Акуратні і доброзичливі майстри. 5. Система знижок для нових та постійних клієнтів. 6. Всі наші дії обговорюються з замовником. 7. Адекватні ціни на послуги. Що потрібно від вас: Залишити заявку на ремонт, установку або чистку бойлера в Любомлі на сайті у розділі "Замовлення"

190 грн.

Портфолио / Ремонт климатической техники / ремонт бойлеров, водонагревателей


9 месяцев

Ремонт, установка і чистка бойлера Луцьк. Проводимо чистку, ремонт та установку бойлерів у Луцьку недорого. Працюємо професійно і швидко. Ремонт бойлера полягає в наступному: 1. Діагностика та пошук причини несправності бойлера. 2. Визначення вартості робіт і в разі необхідності вартості запасних частин і їх заміни. 3. Демонтаж бойлера (у разі потреби). 4. Власне проведення робіт по ремонту. 5. Тестування бойлера на працездатність. 6. Заміна прокладок, якщо потрібно. 7. Заміна магнієвого анода (якщо є необхідність). 8. Надання рекомендацій з догляду та експлуатації бойлера. Чому варто звернутися до нас для проведення чистки і ремонту бойлера? Наші переваги: ​​1. Виїзд майстра і діагностика несправностей безкоштовна (якщо ми проводимо ремонт). 2. Надання гарантії на ремонт і в разі необхідності на комплектуючі. 3. Досвідчені сервісні інженери, з досвідом роботи від 5 років. 4. Акуратні і доброзичливі майстри. 5. Система знижок для нових та постійних клієнтів. 6. Всі наші дії обговорюються з замовником. 7. Адекватні ціни на послуги. Що потрібно від вас: Залишити заявку на ремонт, установку або чистку бойлера в Луцьку на сайті у розділі "Замовлення"

190 грн.

Портфолио / Ремонт климатической техники / ремонт бойлеров, водонагревателей


9 месяцев

Ремонт, установка і чистка бойлера Ківерці. Проводимо чистку, ремонт та установку бойлерів у Ківерцях недорого. Працюємо професійно і швидко. Ремонт бойлера полягає в наступному: 1. Діагностика та пошук причини несправності бойлера. 2. Визначення вартості робіт і в разі необхідності вартості запасних частин і їх заміни. 3. Демонтаж бойлера (у разі потреби). 4. Власне проведення робіт по ремонту. 5. Тестування бойлера на працездатність. 6. Заміна прокладок, якщо потрібно. 7. Заміна магнієвого анода (якщо є необхідність). 8. Надання рекомендацій з догляду та експлуатації бойлера. Чому варто звернутися до нас для проведення чистки і ремонту бойлера? Наші переваги: ​​1. Виїзд майстра і діагностика несправностей безкоштовна (якщо ми проводимо ремонт). 2. Надання гарантії на ремонт і в разі необхідності на комплектуючі. 3. Досвідчені сервісні інженери, з досвідом роботи від 5 років. 4. Акуратні і доброзичливі майстри. 5. Система знижок для нових та постійних клієнтів. 6. Всі наші дії обговорюються з замовником. 7. Адекватні ціни на послуги. Що потрібно від вас: Залишити заявку на ремонт, установку або чистку бойлера в Ківерцях на сайті у розділі "Замовлення"

190 грн.

Портфолио / Ремонт климатической техники / ремонт бойлеров, водонагревателей


9 месяцев

Ремонт, установка і чистка бойлера Ковель. Проводимо чистку, ремонт та установку бойлерів у Ковелі недорого. Працюємо професійно і швидко. Ремонт бойлера полягає в наступному: 1. Діагностика та пошук причини несправності бойлера. 2. Визначення вартості робіт і в разі необхідності вартості запасних частин і їх заміни. 3. Демонтаж бойлера (у разі потреби). 4. Власне проведення робіт по ремонту. 5. Тестування бойлера на працездатність. 6. Заміна прокладок, якщо потрібно. 7. Заміна магнієвого анода (якщо є необхідність). 8. Надання рекомендацій з догляду та експлуатації бойлера. Чому варто звернутися до нас для проведення чистки і ремонту бойлера? Наші переваги: ​​1. Виїзд майстра і діагностика несправностей безкоштовна (якщо ми проводимо ремонт). 2. Надання гарантії на ремонт і в разі необхідності на комплектуючі. 3. Досвідчені сервісні інженери, з досвідом роботи від 5 років. 4. Акуратні і доброзичливі майстри. 5. Система знижок для нових та постійних клієнтів. 6. Всі наші дії обговорюються з замовником. 7. Адекватні ціни на послуги. Що потрібно від вас: Залишити заявку на ремонт, установку або чистку бойлера в Ковелі на сайті у розділі "Замовлення"

190 грн.

Портфолио / Ремонт климатической техники / ремонт бойлеров, водонагревателей


9 месяцев

Ремонт, установка і чистка бойлера Камінь-Каширський. Проводимо чистку, ремонт та установку бойлерів у Камінь-Каширському недорого. Працюємо професійно і швидко. Ремонт бойлера полягає в наступному: 1. Діагностика та пошук причини несправності бойлера. 2. Визначення вартості робіт і в разі необхідності вартості запасних частин і їх заміни. 3. Демонтаж бойлера (у разі потреби). 4. Власне проведення робіт по ремонту. 5. Тестування бойлера на працездатність. 6. Заміна прокладок, якщо потрібно. 7. Заміна магнієвого анода (якщо є необхідність). 8. Надання рекомендацій з догляду та експлуатації бойлера. Чому варто звернутися до нас для проведення чистки і ремонту бойлера? Наші переваги: ​​1. Виїзд майстра і діагностика несправностей безкоштовна (якщо ми проводимо ремонт). 2. Надання гарантії на ремонт і в разі необхідності на комплектуючі. 3. Досвідчені сервісні інженери, з досвідом роботи від 5 років. 4. Акуратні і доброзичливі майстри. 5. Система знижок для нових та постійних клієнтів. 6. Всі наші дії обговорюються з замовником. 7. Адекватні ціни на послуги. Що потрібно від вас: Залишити заявку на ремонт, установку або чистку бойлера в Камінь-Каширському на сайті у розділі "Замовлення"

190 грн.

Портфолио / Ремонт климатической техники / ремонт бойлеров, водонагревателей


9 месяцев

Ремонт, установка і чистка бойлера Горохів. Проводимо чистку, ремонт та установку бойлерів у Горохів недорого. Працюємо професійно і швидко. Ремонт бойлера полягає в наступному: 1. Діагностика та пошук причини несправності бойлера. 2. Визначення вартості робіт і в разі необхідності вартості запасних частин і їх заміни. 3. Демонтаж бойлера (у разі потреби). 4. Власне проведення робіт по ремонту. 5. Тестування бойлера на працездатність. 6. Заміна прокладок, якщо потрібно. 7. Заміна магнієвого анода (якщо є необхідність). 8. Надання рекомендацій з догляду та експлуатації бойлера. Чому варто звернутися до нас для проведення чистки і ремонту бойлера? Наші переваги: ​​1. Виїзд майстра і діагностика несправностей безкоштовна (якщо ми проводимо ремонт). 2. Надання гарантії на ремонт і в разі необхідності на комплектуючі. 3. Досвідчені сервісні інженери, з досвідом роботи від 5 років. 4. Акуратні і доброзичливі майстри. 5. Система знижок для нових та постійних клієнтів. 6. Всі наші дії обговорюються з замовником. 7. Адекватні ціни на послуги. Що потрібно від вас: Залишити заявку на ремонт, установку або чистку бойлера в Горохові на сайті у розділі "Замовлення"

200 грн.

Портфолио / Ремонт климатической техники / ремонт бойлеров, водонагревателей


9 месяцев

Ремонт, установка і чистка бойлера Володимир-Волинський. Проводимо чистку, ремонт та установку бойлерів у Володимир-Волинському недорого. Працюємо професійно і швидко. Ремонт бойлера полягає в наступному: 1. Діагностика та пошук причини несправності бойлера. 2. Визначення вартості робіт і в разі необхідності вартості запасних частин і їх заміни. 3. Демонтаж бойлера (у разі потреби). 4. Власне проведення робіт по ремонту. 5. Тестування бойлера на працездатність. 6. Заміна прокладок, якщо потрібно. 7. Заміна магнієвого анода (якщо є необхідність). 8. Надання рекомендацій з догляду та експлуатації бойлера. Чому варто звернутися до нас для проведення чистки і ремонту бойлера? Наші переваги: ​​1. Виїзд майстра і діагностика несправностей безкоштовна (якщо ми проводимо ремонт). 2. Надання гарантії на ремонт і в разі необхідності на комплектуючі. 3. Досвідчені сервісні інженери, з досвідом роботи від 5 років. 4. Акуратні і доброзичливі майстри. 5. Система знижок для нових та постійних клієнтів. 6. Всі наші дії обговорюються з замовником. 7. Адекватні ціни на послуги. Що потрібно від вас: Залишити заявку на ремонт, установку або чистку бойлера в Володимир-Волинському на сайті у розділі "Замовлення"

200 грн.

Портфолио / Ремонт климатической техники / ремонт бойлеров, водонагревателей


9 месяцев

Ремонт, установка і чистка бойлера Берестечко. Проводимо чистку, ремонт та установку бойлерів у Берестечко недорого. Працюємо професійно і швидко. Ремонт бойлера полягає в наступному: 1. Діагностика та пошук причини несправності бойлера. 2. Визначення вартості робіт і в разі необхідності вартості запасних частин і їх заміни. 3. Демонтаж бойлера (у разі потреби). 4. Власне проведення робіт по ремонту. 5. Тестування бойлера на працездатність. 6. Заміна прокладок, якщо потрібно. 7. Заміна магнієвого анода (якщо є необхідність). 8. Надання рекомендацій з догляду та експлуатації бойлера. Чому варто звернутися до нас для проведення чистки і ремонту бойлера? Наші переваги: ​​1. Виїзд майстра і діагностика несправностей безкоштовна (якщо ми проводимо ремонт). 2. Надання гарантії на ремонт і в разі необхідності на комплектуючі. 3. Досвідчені сервісні інженери, з досвідом роботи від 5 років. 4. Акуратні і доброзичливі майстри. 5. Система знижок для нових та постійних клієнтів. 6. Всі наші дії обговорюються з замовником. 7. Адекватні ціни на послуги. Що потрібно від вас: Залишити заявку на ремонт, установку або чистку бойлера в Берестечко на сайті у розділі "Замовлення"

200 грн.

Портфолио / Ремонт климатической техники / ремонт бойлеров, водонагревателейОтзывы 0
Отзывов нет

Рейтинг мастера
104.0
0 отзывов

9 месяцев на сайте
Украина Волынская обл. Ковель

Исполняет заказы в категориях: