Выполнено заказов 0
Заказов нет

Портфолио 13

1 год

Майстер по ремонту холодильників Тернопіль недорого. Ремонт холодильників у Тернополі всіх моделей з гарантією. Чому саме ми? 1. Досвід роботи наших майстрів більше 5 років. 2. Маємо у своєму штаті сертифікованих майстрів з ремонту холодильників у Тернополі. 3. Працюємо на результат та орієнтуємося на потреби та запити замовників. 4. Пропонуємо адекватні ціни на ремонт холодильників та комплектуючі. 5. Працюємо у будні з 09.00 до 22.00, у вихідні та святкові - з 10.00 до 19.00. 6. Надаємо гарантію на свою роботу та запасні частини. 7. Час та день приїзду майстра призначає Замовник. 8. Можемо собі дозволити запропонувати нашим замовникам дієву систему знижок. Якщо ваш холодильник потребуєте ремонту, то лишайте заявки на ремонт у розділі "Замовлення". Будемо раді вам допомогти з ремонтом холодильника у Тернополі

Цена: 160 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників Тернопіль на дому недорого. Ремонт холодильників у Тернополі на дому недорого всіх моделей з гарантією. Чому саме ми? 1. Досвід роботи наших майстрів більше 5 років. 2. Маємо у своєму штаті сертифікованих майстрів з ремонту холодильників. 3. Працюємо на результат та орієнтуємося на потреби та запити замовників. 4. Пропонуємо адекватні ціни на ремонт холодильників та комплектуючі. 5. Працюємо у будні з 09.00 до 22.00, у вихідні та святкові - з 10.00 до 19.00. 6. Надаємо гарантію на свою роботу та запасні частини. 7. Час та день приїзду майстра призначає Замовник. 8. Можемо собі дозволити запропонувати нашим замовникам дієву систему знижок. Якщо ваш холодильник потребуєте ремонту, то лишайте заявки на ремонт у розділі "Замовлення". Будемо раді вам допомогти з ремонтом холодильника у Тернополі на дому недорого

Цена: 160 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників в Тернополі недорого. Ремонт холодильників в Тернополі всіх моделей з гарантією. Чому саме ми? 1. Досвід роботи наших майстрів більше 5 років. 2. Маємо у своєму штаті сертифікованих майстрів з ремонту холодильників. 3. Працюємо на результат та орієнтуємося на потреби та запити замовників. 4. Пропонуємо адекватні ціни на ремонт холодильників та комплектуючі. 5. Працюємо у будні з 09.00 до 22.00, у вихідні та святкові - з 10.00 до 19.00. 6. Надаємо гарантію на свою роботу та запасні частини. 7. Час та день приїзду майстра призначає Замовник. 8. Можемо собі дозволити запропонувати нашим замовникам дієву систему знижок. Якщо ваш холодильник потребуєте ремонту, то лишайте заявки на ремонт у розділі "Замовлення". Будемо раді вам допомогти з ремонтом холодильника у Тернополі в будь-якому районі міста

Цена: 165 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників Тернопіль на дому недорого. Ремонт холодильників у Тернополі на дому всіх моделей з гарантією. Чому саме ми? 1. Досвід роботи наших майстрів більше 5 років. 2. Маємо у своєму штаті сертифікованих майстрів з ремонту холодильників. 3. Працюємо на результат та орієнтуємося на потреби та запити замовників. 4. Пропонуємо адекватні ціни на ремонт холодильників та комплектуючі. 5. Працюємо у будні з 09.00 до 22.00, у вихідні та святкові - з 10.00 до 19.00. 6. Надаємо гарантію на свою роботу та запасні частини. 7. Час та день приїзду майстра призначає Замовник. 8. Можемо собі дозволити запропонувати нашим замовникам дієву систему знижок. Якщо ваш холодильник потребуєте ремонту, то лишайте заявки на ремонт у розділі "Замовлення". Будемо раді вам допомогти з ремонтом холодильника у Тернополі

Цена: 160 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників Шумське недорого. Ремонт холодильників у Шумському всіх моделей з гарантією. Чому саме ми? 1. Досвід роботи наших майстрів більше 5 років. 2. Маємо у своєму штаті сертифікованих майстрів з ремонту холодильників. 3. Працюємо на результат та орієнтуємося на потреби та запити замовників. 4. Пропонуємо адекватні ціни на ремонт холодильників та комплектуючі. 5. Працюємо у будні з 09.00 до 22.00, у вихідні та святкові - з 10.00 до 19.00. 6. Надаємо гарантію на свою роботу та запасні частини. 7. Час та день приїзду майстра призначає Замовник. 8. Можемо собі дозволити запропонувати нашим замовникам дієву систему знижок. Якщо ваш холодильник потребуєте ремонту, то лишайте заявки на ремонт у розділі "Замовлення". Будемо раді вам допомогти з ремонтом холодильника у Шумському!

Цена: 155 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників Чортків недорого. Ремонт холодильників у Чортків всіх моделей з гарантією. Чому саме ми? 1. Досвід роботи наших майстрів більше 5 років. 2. Маємо у своєму штаті сертифікованих майстрів з ремонту холодильників. 3. Працюємо на результат та орієнтуємося на потреби та запити замовників. 4. Пропонуємо адекватні ціни на ремонт холодильників та комплектуючі. 5. Працюємо у будні з 09.00 до 22.00, у вихідні та святкові - з 10.00 до 19.00. 6. Надаємо гарантію на свою роботу та запасні частини. 7. Час та день приїзду майстра призначає Замовник. 8. Можемо собі дозволити запропонувати нашим замовникам дієву систему знижок. Якщо ваш холодильник потребуєте ремонту, то лишайте заявки на ремонт у розділі "Замовлення". Будемо раді вам допомогти з ремонтом холодильника у Чортків!

Цена: 155 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників Тернопіль Бакаїха недорого. Ремонт холодильників у Тернополі Бакаїха всіх моделей з гарантією. Чому саме ми? 1. Досвід роботи наших майстрів більше 5 років. 2. Маємо у своєму штаті сертифікованих майстрів з ремонту холодильників. 3. Працюємо на результат та орієнтуємося на потреби та запити замовників. 4. Пропонуємо адекватні ціни на ремонт холодильників та комплектуючі. 5. Працюємо у будні з 09.00 до 22.00, у вихідні та святкові - з 10.00 до 19.00. 6. Надаємо гарантію на свою роботу та запасні частини. 7. Час та день приїзду майстра призначає Замовник. 8. Можемо собі дозволити запропонувати нашим замовникам дієву систему знижок. Якщо ваш холодильник потребуєте ремонту, то лишайте заявки на ремонт у розділі "Замовлення". Будемо раді вам допомогти з ремонтом холодильника у Тернополі Бакаїха!

Цена: 165 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників Тернопіль Східний масив недорого. Ремонт холодильників у Тернополі на Східному масиві всіх моделей з гарантією. Чому саме ми? 1. Досвід роботи наших майстрів більше 5 років. 2. Маємо у своєму штаті сертифікованих майстрів з ремонту холодильників. 3. Працюємо на результат та орієнтуємося на потреби та запити замовників. 4. Пропонуємо адекватні ціни на ремонт холодильників та комплектуючі. 5. Працюємо у будні з 09.00 до 22.00, у вихідні та святкові - з 10.00 до 19.00. 6. Надаємо гарантію на свою роботу та запасні частини. 7. Час та день приїзду майстра призначає Замовник. 8. Можемо собі дозволити запропонувати нашим замовникам дієву систему знижок. Якщо ваш холодильник потребуєте ремонту, то лишайте заявки на ремонт у розділі "Замовлення". Будемо раді вам допомогти з ремонтом холодильника у Тернополі на Східному масиві!

Цена: 160 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників Тернопіль Центр недорого. Ремонт холодильників у Тернополі Центр всіх моделей з гарантією. Чому саме ми? 1. Досвід роботи наших майстрів більше 5 років. 2. Маємо у своєму штаті сертифікованих майстрів з ремонту холодильників. 3. Працюємо на результат та орієнтуємося на потреби та запити замовників. 4. Пропонуємо адекватні ціни на ремонт холодильників та комплектуючі. 5. Працюємо у будні з 09.00 до 22.00, у вихідні та святкові - з 10.00 до 19.00. 6. Надаємо гарантію на свою роботу та запасні частини. 7. Час та день приїзду майстра призначає Замовник. 8. Можемо собі дозволити запропонувати нашим замовникам дієву систему знижок. Якщо ваш холодильник потребуєте ремонту, то лишайте заявки на ремонт у розділі "Замовлення". Будемо раді вам допомогти з ремонтом холодильника у Тернополі Центр!

Цена: 165 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників Тернопіль Сонячний недорого. Ремонт холодильників у Тернополі Сонячний всіх моделей з гарантією. Чому саме ми? 1. Досвід роботи наших майстрів більше 5 років. 2. Маємо у своєму штаті сертифікованих майстрів з ремонту холодильників. 3. Працюємо на результат та орієнтуємося на потреби та запити замовників. 4. Пропонуємо адекватні ціни на ремонт холодильників та комплектуючі. 5. Працюємо у будні з 09.00 до 22.00, у вихідні та святкові - з 10.00 до 19.00. 6. Надаємо гарантію на свою роботу та запасні частини. 7. Час та день приїзду майстра призначає Замовник. 8. Можемо собі дозволити запропонувати нашим замовникам дієву систему знижок. Якщо ваш холодильник потребуєте ремонту, то лишайте заявки на ремонт у розділі "Замовлення". Будемо раді вам допомогти з ремонтом холодильника у Тернополі Сонячний!

Цена: 165 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильниковОтзывы 0
Отзывов нет

Рейтинг мастера
132.0
0 отзывов

1 год на сайте
Украина Тернопольская обл. Тернополь

Исполняет заказы в категориях: