Выполнено заказов 1

1 год

холодильник Atlant ХМ 4307-078 погано морозить морозильна камера. потребує заміни ущільнювач на холодильній камері

Заказы / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильниковПортфолио 13

1 год

Майстер по ремонту холодильників Тернопіль. Ремонт холодильників у Тернополі. Ремонт холодильників з гарантією у Тернополі всіх моделей. При умові проведення ремонту холодильника - виїзд, діагностика несправності та консультація - безкоштовні. Гарантія на роботу та запасні частини. Діє система знижок. Наші майстри виконують ремонт холодильників різної складності. Звертайтесь до нас: 1. Виклик майстра безкоштовний в разі ремонту холодильника на дому 2. Гнучкий графік, приїзд майстра в зручний для вас час 3. Майстер приступає до ремонту тільки після вашої згоди на основі проведеної діагностики 4. На комплектуючі та ремонтні роботи надається гарантія Ціна ремонту холодильника визначається індивідуально для кожного клієнта, а також за результатами огляду та діагностики холодильника, і залежить від складності поломки, трудомісткості робіт і вартості запасних частин, які потребують заміни. Замовлення майстра по ремонту холодильників у Тернополі залишайте на сайті в розділі "Замовлення"

Цена: 160 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників Шумське. Ремонт холодильників у Шумське всіх моделей. При умові проведення ремонту холодильника - виїзд, діагностика несправності та консультація - безкоштовні. Гарантія на роботу та запасні частини. Діє система знижок. Наші майстри виконують ремонт холодильників різної складності. Звертайтесь до нас: 1. Виклик майстра безкоштовний в разі ремонту холодильника на дому 2. Гнучкий графік, приїзд майстра в зручний для вас час 3. Майстер приступає до ремонту тільки після вашої згоди на основі проведеної діагностики 4. На комплектуючі та ремонтні роботи надається гарантія Ціна ремонту холодильника визначається індивідуально для кожного клієнта, а також за результатами огляду та діагностики холодильника, і залежить від складності поломки, трудомісткості робіт і вартості запасних частин, які потребують заміни. Замовлення на ремонт холодильника у Шумському залишайте на сайті в розділі "Замовлення"

Цена: 160 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників Чортків. Ремонт холодильників у Чортків всіх моделей. При умові проведення ремонту холодильника - виїзд, діагностика несправності та консультація - безкоштовні. Гарантія на роботу та запасні частини. Діє система знижок. Наші майстри виконують ремонт холодильників різної складності. Звертайтесь до нас: 1. Виклик майстра безкоштовний в разі ремонту холодильника на дому 2. Гнучкий графік, приїзд майстра в зручний для вас час 3. Майстер приступає до ремонту тільки після вашої згоди на основі проведеної діагностики 4. На комплектуючі та ремонтні роботи надається гарантія Ціна ремонту холодильника визначається індивідуально для кожного клієнта, а також за результатами огляду та діагностики холодильника, і залежить від складності поломки, трудомісткості робіт і вартості запасних частин, які потребують заміни. Замовлення на ремонт холодильника у Чортків залишайте на сайті в розділі "Замовлення"

Цена: 165 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників Тернопіль. Ремонт холодильників у Тернополі всіх моделей. При умові проведення ремонту холодильника - виїзд, діагностика несправності та консультація - безкоштовні. Гарантія на роботу та запасні частини. Діє система знижок. Наші майстри виконують ремонт холодильників різної складності. Звертайтесь до нас: 1. Виклик майстра безкоштовний в разі ремонту холодильника на дому 2. Гнучкий графік, приїзд майстра в зручний для вас час 3. Майстер приступає до ремонту тільки після вашої згоди на основі проведеної діагностики 4. На комплектуючі та ремонтні роботи надається гарантія Ціна ремонту холодильника визначається індивідуально для кожного клієнта, а також за результатами огляду та діагностики холодильника, і залежить від складності поломки, трудомісткості робіт і вартості запасних частин, які потребують заміни. Замовлення на ремонт холодильника у Тернополі залишайте на сайті в розділі "Замовлення"

Цена: 165 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


1 год

Ремонт холодильників Теребовля недорого. Ремонт холодильників у Теребовлі всіх моделей. При умові проведення ремонту холодильника - виїзд, діагностика несправності та консультація - безкоштовні. Гарантія на роботу та запасні частини. Діє система знижок. Наші майстри виконують ремонт холодильників різної складності. Звертайтесь до нас: 1. Виклик майстра безкоштовний в разі ремонту холодильника на дому 2. Гнучкий графік, приїзд майстра в зручний для вас час 3. Майстер приступає до ремонту тільки після вашої згоди на основі проведеної діагностики 4. На комплектуючі та ремонтні роботи надається гарантія Ціна ремонту холодильника визначається індивідуально для кожного клієнта, а також за результатами огляду та діагностики холодильника, і залежить від складності поломки, трудомісткості робіт і вартості запасних частин, які потребують заміни. Замовлення на ремонт холодильника у Теребовлі залишайте на сайті в розділі "Замовлення"

Цена: 160 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


2 года

Ремонт холодильників Підволочиськ. Ремонт холодильників у Підволочиськ всіх моделей. При умові проведення ремонту холодильника - виїзд, діагностика несправності та консультація - безкоштовні. Гарантія на роботу та запасні частини. Діє система знижок. Наші майстри виконують ремонт холодильників різної складності. Звертайтесь до нас: 1. Виклик майстра безкоштовний в разі ремонту холодильника на дому 2. Гнучкий графік, приїзд майстра в зручний для вас час 3. Майстер приступає до ремонту тільки після вашої згоди на основі проведеної діагностики 4. На комплектуючі та ремонтні роботи надається гарантія Ціна ремонту холодильника визначається індивідуально для кожного клієнта, а також за результатами огляду та діагностики холодильника, і залежить від складності поломки, трудомісткості робіт і вартості запасних частин, які потребують заміни. Замовлення на ремонт холодильника у Підволочиську залишайте на сайті в розділі "Замовлення"

Цена: 150 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


2 года

Ремонт холодильників Ланівці. Ремонт холодильників у Ланівці всіх моделей. При умові проведення ремонту холодильника - виїзд, діагностика несправності та консультація - безкоштовні. Гарантія на роботу та запасні частини. Діє система знижок. Наші майстри виконують ремонт холодильників різної складності. Звертайтесь до нас: 1. Виклик майстра безкоштовний в разі ремонту холодильника на дому 2. Гнучкий графік, приїзд майстра в зручний для вас час 3. Майстер приступає до ремонту тільки після вашої згоди на основі проведеної діагностики 4. На комплектуючі та ремонтні роботи надається гарантія Ціна ремонту холодильника визначається індивідуально для кожного клієнта, а також за результатами огляду та діагностики холодильника, і залежить від складності поломки, трудомісткості робіт і вартості запасних частин, які потребують заміни. Замовлення на ремонт холодильника у Ланівці залишайте на сайті в розділі "Замовлення"

Цена: 165 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


2 года

Ремонт холодильників Кременець. Ремонт холодильників у Кременець всіх моделей. При умові проведення ремонту холодильника - виїзд, діагностика несправності та консультація - безкоштовні. Гарантія на роботу та запасні частини. Діє система знижок. Наші майстри виконують ремонт холодильників різної складності. Звертайтесь до нас: 1. Виклик майстра безкоштовний в разі ремонту холодильника на дому 2. Гнучкий графік, приїзд майстра в зручний для вас час 3. Майстер приступає до ремонту тільки після вашої згоди на основі проведеної діагностики 4. На комплектуючі та ремонтні роботи надається гарантія Ціна ремонту холодильника визначається індивідуально для кожного клієнта, а також за результатами огляду та діагностики холодильника, і залежить від складності поломки, трудомісткості робіт і вартості запасних частин, які потребують заміни. Замовлення на ремонт холодильника у Кременець залишайте на сайті в розділі "Замовлення"

Цена: 154 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


2 года

Ремонт холодильників Збараж недорого. Ремонт холодильників у Збаражі на дому всіх моделей. При умові проведення ремонту холодильника - виїзд, діагностика несправності та консультація - безкоштовні. Гарантія на роботу та запасні частини. Діє система знижок. Наші майстри виконують ремонт холодильників різної складності. Звертайтесь до нас: 1. Виклик майстра безкоштовний в разі ремонту холодильника на дому 2. Гнучкий графік, приїзд майстра в зручний для вас час 3. Майстер приступає до ремонту тільки після вашої згоди на основі проведеної діагностики 4. На комплектуючі та ремонтні роботи надається гарантія Ціна ремонту холодильника визначається індивідуально для кожного клієнта, а також за результатами огляду та діагностики холодильника, і залежить від складності поломки, трудомісткості робіт і вартості запасних частин, які потребують заміни. Замовлення на ремонт холодильника у Збаражі залишайте на сайті в розділі "Замовлення"

Цена: 165 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильников


2 года

Ремонт холодильників Гусятин. Ремонт холодильників у Гусятині всіх моделей. При умові проведення ремонту холодильника - виїзд, діагностика несправності та консультація - безкоштовні. Гарантія на роботу та запасні частини. Діє система знижок. Наші майстри виконують ремонт холодильників різної складності. Звертайтесь до нас: 1. Виклик майстра безкоштовний в разі ремонту холодильника на дому 2. Гнучкий графік, приїзд майстра в зручний для вас час 3. Майстер приступає до ремонту тільки після вашої згоди на основі проведеної діагностики 4. На комплектуючі та ремонтні роботи надається гарантія Ціна ремонту холодильника визначається індивідуально для кожного клієнта, а також за результатами огляду та діагностики холодильника, і залежить від складності поломки, трудомісткості робіт і вартості запасних частин, які потребують заміни. Замовлення на ремонт холодильника у Гусятині залишайте на сайті в розділі "Замовлення"

Цена: 155 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт холодильниковОтзывы 1 | 100% положительных

1 год

Оксана Павелко

все зроблено на відмінно

Отзыв о заказе: Холодильник Atlant ХМ 4307-078 погано морозить морозильна камера


Рейтинг мастера
155.0
1 отзывов
100% положительных

2 года на сайте
Украина Тернопольская обл. Тернополь

Исполняет заказы в категориях: