Выполнено заказов 1

1 год

пральна машина Електролюкс EWS1066EDW торохтить при віджимі

Заказы / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт стиральных машинПортфолио 11

2 года

Ремонт пральних машин Озерна Хмельницький недорого. Ремонт пральних машин Озерна Хмельницький на дому. Виконуємо ремонт пральних машин будь-якої складності та будь-якого виробника. Обслуговуємо як приватних замовників, так і готелі, будинки відпочинку та інші організації. Проведемо діагностику та надамо консультації абсолютно безкоштовно - при умові проведення ремонту. Виїзд майстра до замовника безкоштовний у разі проведення подальшого ремонту. Маємо досвід виконання робіт з ремонту пральних машин більше 6 років. У нас в команді працюють виключно виховані та охайні працівники, з чималим досвідом роботи. Наші клієнти завжди задоволені нашою роботою та рекомендують нас друзям. Використовуємо виключно оригінальні комплектуючі. Надаємо гарантію на роботу, що виконуємо. Зазвичай гарантія складає від 3 до 12 місяців. Що необхідно зробити, щоб замовити ремонт пральної машини: 1. Лишити заявку на сайті в розділі "Замовлення". 2. Заповнити нескладну форму замовлення. В якій чітко описати проблему, марку та модель пральної машини та вказати що саме не працює. Лишити свої контактні дані, для того щоб вільний майстер мав змогу з вами зв'язатися. 3. Зачекати поки вільний майстер у вашому регіоні зв'яжіться з вами. 4. Після вдало проведеного ремонту - закрити заявку та за потреби лишити відгук про майстра. Майже 100% замовлень виконуються на дому у замовника в Озерна Хмельницький, у разі неможливості здійснити ремонт пральної машини на дому, ми відвеземо та привеземо її до власника - безкоштовно!

Цена: 150 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт стиральных машин


2 года

Ремонт пральних машин Хмельницький недорого. Ремонт пральних машин Хмельницький на дому. Виконуємо ремонт пральних машин будь-якої складності та будь-якого виробника. Обслуговуємо як приватних замовників, так і готелі, будинки відпочинку та інші організації. Проведемо діагностику та надамо консультації абсолютно безкоштовно - при умові проведення ремонту. Виїзд майстра до замовника безкоштовний у разі проведення подальшого ремонту. Маємо досвід виконання робіт з ремонту пральних машин більше 6 років. У нас в команді працюють виключно виховані та охайні працівники, з чималим досвідом роботи. Наші клієнти завжди задоволені нашою роботою та рекомендують нас друзям. Використовуємо виключно оригінальні комплектуючі. Надаємо гарантію на роботу, що виконуємо. Зазвичай гарантія складає від 3 до 12 місяців. Що необхідно зробити, щоб замовити ремонт пральної машини: 1. Лишити заявку на сайті в розділі "Замовлення". 2. Заповнити нескладну форму замовлення. В якій чітко описати проблему, марку та модель пральної машини та вказати що саме не працює. Лишити свої контактні дані, для того щоб вільний майстер мав змогу з вами зв'язатися. 3. Зачекати поки вільний майстер у вашому регіоні зв'яжіться з вами. 4. Після вдало проведеного ремонту - закрити заявку та за потреби лишити відгук про майстра. Майже 100% замовлень виконуються на дому у замовника у Хмельницькому, у разі неможливості здійснити ремонт пральної машини на дому, ми відвеземо та привеземо її до власника - безкоштовно!

Цена: 155 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт стиральных машин


2 года

Ремонт пральних машин Теофіполь недорого. Ремонт пральних машин Теофіполь на дому. Виконуємо ремонт пральних машин будь-якої складності та будь-якого виробника. Обслуговуємо як приватних замовників, так і готелі, будинки відпочинку та інші організації. Проведемо діагностику та надамо консультації абсолютно безкоштовно - при умові проведення ремонту. Виїзд майстра до замовника безкоштовний у разі проведення подальшого ремонту. Маємо досвід виконання робіт з ремонту пральних машин більше 6 років. У нас в команді працюють виключно виховані та охайні працівники, з чималим досвідом роботи. Наші клієнти завжди задоволені нашою роботою та рекомендують нас друзям. Використовуємо виключно оригінальні комплектуючі. Надаємо гарантію на роботу, що виконуємо. Зазвичай гарантія складає від 3 до 12 місяців. Що необхідно зробити, щоб замовити ремонт пральної машини: 1. Лишити заявку на сайті в розділі "Замовлення". 2. Заповнити нескладну форму замовлення. В якій чітко описати проблему, марку та модель пральної машини та вказати що саме не працює. Лишити свої контактні дані, для того щоб вільний майстер мав змогу з вами зв'язатися. 3. Зачекати поки вільний майстер у вашому регіоні зв'яжіться з вами. 4. Після вдало проведеного ремонту - закрити заявку та за потреби лишити відгук про майстра. Майже 100% замовлень виконуються на дому у замовника в Теофіполь, у разі неможливості здійснити ремонт пральної машини на дому, ми відвеземо та привеземо її до власника - безкоштовно!

Цена: 140 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт стиральных машин


2 года

Ремонт пральних машин Старокостянтинів недорого. Ремонт пральних машин Старокостянтинів на дому. Виконуємо ремонт пральних машин будь-якої складності та будь-якого виробника. Обслуговуємо як приватних замовників, так і готелі, будинки відпочинку та інші організації. Проведемо діагностику та надамо консультації абсолютно безкоштовно - при умові проведення ремонту. Виїзд майстра до замовника безкоштовний у разі проведення подальшого ремонту. Маємо досвід виконання робіт з ремонту пральних машин більше 6 років. У нас в команді працюють виключно виховані та охайні працівники, з чималим досвідом роботи. Наші клієнти завжди задоволені нашою роботою та рекомендують нас друзям. Використовуємо виключно оригінальні комплектуючі. Надаємо гарантію на роботу, що виконуємо. Зазвичай гарантія складає від 3 до 12 місяців. Що необхідно зробити, щоб замовити ремонт пральної машини: 1. Лишити заявку на сайті в розділі "Замовлення". 2. Заповнити нескладну форму замовлення. В якій чітко описати проблему, марку та модель пральної машини та вказати що саме не працює. Лишити свої контактні дані, для того щоб вільний майстер мав змогу з вами зв'язатися. 3. Зачекати поки вільний майстер у вашому регіоні зв'яжіться з вами. 4. Після вдало проведеного ремонту - закрити заявку та за потреби лишити відгук про майстра. Майже 100% замовлень виконуються на дому у замовника у Старокостянтиніві, у разі неможливості здійснити ремонт пральної машини на дому, ми відвеземо та привеземо її до власника - безкоштовно!

Цена: 145 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт стиральных машин


2 года

Ремонт пральних машин Славута недорого. Ремонт пральних машин Славута на дому. Виконуємо ремонт пральних машин будь-якої складності та будь-якого виробника. Обслуговуємо як приватних замовників, так і готелі, будинки відпочинку та інші організації. Проведемо діагностику та надамо консультації абсолютно безкоштовно - при умові проведення ремонту. Виїзд майстра до замовника безкоштовний у разі проведення подальшого ремонту. Маємо досвід виконання робіт з ремонту пральних машин більше 6 років. У нас в команді працюють виключно виховані та охайні працівники, з чималим досвідом роботи. Наші клієнти завжди задоволені нашою роботою та рекомендують нас друзям. Використовуємо виключно оригінальні комплектуючі. Надаємо гарантію на роботу, що виконуємо. Зазвичай гарантія складає від 3 до 12 місяців. Що необхідно зробити, щоб замовити ремонт пральної машини: 1. Лишити заявку на сайті в розділі "Замовлення". 2. Заповнити нескладну форму замовлення. В якій чітко описати проблему, марку та модель пральної машини та вказати що саме не працює. Лишити свої контактні дані, для того щоб вільний майстер мав змогу з вами зв'язатися. 3. Зачекати поки вільний майстер у вашому регіоні зв'яжіться з вами. 4. Після вдало проведеного ремонту - закрити заявку та за потреби лишити відгук про майстра. Майже 100% замовлень виконуються на дому у замовника в Славута, у разі неможливості здійснити ремонт пральної машини на дому, ми відвеземо та привеземо її до власника - безкоштовно!

Цена: 150 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт стиральных машин


2 года

Ремонт пральних машин Нетішин недорого. Ремонт пральних машин Нетішин на дому. Виконуємо ремонт пральних машин будь-якої складності та будь-якого виробника. Обслуговуємо як приватних замовників, так і готелі, будинки відпочинку та інші організації. Проведемо діагностику та надамо консультації абсолютно безкоштовно - при умові проведення ремонту. Виїзд майстра до замовника безкоштовний у разі проведення подальшого ремонту. Маємо досвід виконання робіт з ремонту пральних машин більше 6 років. У нас в команді працюють виключно виховані та охайні працівники, з чималим досвідом роботи. Наші клієнти завжди задоволені нашою роботою та рекомендують нас друзям. Використовуємо виключно оригінальні комплектуючі. Надаємо гарантію на роботу, що виконуємо. Зазвичай гарантія складає від 3 до 12 місяців. Що необхідно зробити, щоб замовити ремонт пральної машини: 1. Лишити заявку на сайті в розділі "Замовлення". 2. Заповнити нескладну форму замовлення. В якій чітко описати проблему, марку та модель пральної машини та вказати що саме не працює. Лишити свої контактні дані, для того щоб вільний майстер мав змогу з вами зв'язатися. 3. Зачекати поки вільний майстер у вашому регіоні зв'яжіться з вами. 4. Після вдало проведеного ремонту - закрити заявку та за потреби лишити відгук про майстра. Майже 100% замовлень виконуються на дому у замовника в Нетішині, у разі неможливості здійснити ремонт пральної машини на дому, ми відвеземо та привеземо її до власника - безкоштовно!

Цена: 145 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт стиральных машин


2 года

Ремонт пральних машин Красилів недорого. Ремонт пральних машин Красилів на дому. Виконуємо ремонт пральних машин будь-якої складності та будь-якого виробника. Обслуговуємо як приватних замовників, так і готелі, будинки відпочинку та інші організації. Проведемо діагностику та надамо консультації абсолютно безкоштовно - при умові проведення ремонту. Виїзд майстра до замовника безкоштовний у разі проведення подальшого ремонту. Маємо досвід виконання робіт з ремонту пральних машин більше 6 років. У нас в команді працюють виключно виховані та охайні працівники, з чималим досвідом роботи. Наші клієнти завжди задоволені нашою роботою та рекомендують нас друзям. Використовуємо виключно оригінальні комплектуючі. Надаємо гарантію на роботу, що виконуємо. Зазвичай гарантія складає від 3 до 12 місяців. Що необхідно зробити, щоб замовити ремонт пральної машини: 1. Лишити заявку на сайті в розділі "Замовлення". 2. Заповнити нескладну форму замовлення. В якій чітко описати проблему, марку та модель пральної машини та вказати що саме не працює. Лишити свої контактні дані, для того щоб вільний майстер мав змогу з вами зв'язатися. 3. Зачекати поки вільний майстер у вашому регіоні зв'яжіться з вами. 4. Після вдало проведеного ремонту - закрити заявку та за потреби лишити відгук про майстра. Майже 100% замовлень виконуються на дому у замовника в Красиліві, у разі неможливості здійснити ремонт пральної машини на дому, ми відвеземо та привеземо її до власника - безкоштовно!

Цена: 145 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт стиральных машин


2 года

Ремонт пральних машин Кам'янець-Подільський недорого. Ремонт пральних машин Кам'янець-Подільський на дому. Виконуємо ремонт пральних машин будь-якої складності та будь-якого виробника. Обслуговуємо як приватних замовників, так і готелі, будинки відпочинку та інші організації. Проведемо діагностику та надамо консультації абсолютно безкоштовно - при умові проведення ремонту. Виїзд майстра до замовника безкоштовний у разі проведення подальшого ремонту. Маємо досвід виконання робіт з ремонту пральних машин більше 6 років. У нас в команді працюють виключно виховані та охайні працівники, з чималим досвідом роботи. Наші клієнти завжди задоволені нашою роботою та рекомендують нас друзям. Використовуємо виключно оригінальні комплектуючі. Надаємо гарантію на роботу, що виконуємо. Зазвичай гарантія складає від 3 до 12 місяців. Що необхідно зробити, щоб замовити ремонт пральної машини: 1. Лишити заявку на сайті в розділі "Замовлення". 2. Заповнити нескладну форму замовлення. В якій чітко описати проблему, марку та модель пральної машини та вказати що саме не працює. Лишити свої контактні дані, для того щоб вільний майстер мав змогу з вами зв'язатися. 3. Зачекати поки вільний майстер у вашому регіоні зв'яжіться з вами. 4. Після вдало проведеного ремонту - закрити заявку та за потреби лишити відгук про майстра. Майже 100% замовлень виконуються на дому у замовника в Кам'янець-Подільський, у разі неможливості здійснити ремонт пральної машини на дому, ми відвеземо та привеземо її до власника - безкоштовно!

Цена: 150 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт стиральных машин


2 года

Ремонт пральних машин Дунаївці недорого. Ремонт пральних машин Дунаївці на дому. Виконуємо ремонт пральних машин будь-якої складності та будь-якого виробника. Обслуговуємо як приватних замовників, так і готелі, будинки відпочинку та інші організації. Проведемо діагностику та надамо консультації абсолютно безкоштовно - при умові проведення ремонту. Виїзд майстра до замовника безкоштовний у разі проведення подальшого ремонту. Маємо досвід виконання робіт з ремонту пральних машин більше 6 років. У нас в команді працюють виключно виховані та охайні працівники, з чималим досвідом роботи. Наші клієнти завжди задоволені нашою роботою та рекомендують нас друзям. Використовуємо виключно оригінальні комплектуючі. Надаємо гарантію на роботу, що виконуємо. Зазвичай гарантія складає від 3 до 12 місяців. Що необхідно зробити, щоб замовити ремонт пральної машини: 1. Лишити заявку на сайті в розділі "Замовлення". 2. Заповнити нескладну форму замовлення. В якій чітко описати проблему, марку та модель пральної машини та вказати що саме не працює. Лишити свої контактні дані, для того щоб вільний майстер мав змогу з вами зв'язатися. 3. Зачекати поки вільний майстер у вашому регіоні зв'яжіться з вами. 4. Після вдало проведеного ремонту - закрити заявку та за потреби лишити відгук про майстра. Майже 100% замовлень виконуються на дому у замовника в Дунаївці, у разі неможливості здійснити ремонт пральної машини на дому, ми відвеземо та привеземо її до власника - безкоштовно!

Цена: 145 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт стиральных машин


2 года

Ремонт пральних машин Волочиськ недорого. Ремонт пральних машин Волочиськ на дому. Виконуємо ремонт пральних машин будь-якої складності та будь-якого виробника. Обслуговуємо як приватних замовників, так і готелі, будинки відпочинку та інші організації. Проведемо діагностику та надамо консультації абсолютно безкоштовно - при умові проведення ремонту. Виїзд майстра до замовника безкоштовний у разі проведення подальшого ремонту. Маємо досвід виконання робіт з ремонту пральних машин більше 6 років. У нас в команді працюють виключно виховані та охайні працівники, з чималим досвідом роботи. Наші клієнти завжди задоволені нашою роботою та рекомендують нас друзям. Використовуємо виключно оригінальні комплектуючі. Надаємо гарантію на роботу, що виконуємо. Зазвичай гарантія складає від 3 до 12 місяців. Що необхідно зробити, щоб замовити ремонт пральної машини: 1. Лишити заявку на сайті в розділі "Замовлення". 2. Заповнити нескладну форму замовлення. В якій чітко описати проблему, марку та модель пральної машини та вказати що саме не працює. Лишити свої контактні дані, для того щоб вільний майстер мав змогу з вами зв'язатися. 3. Зачекати поки вільний майстер у вашому регіоні зв'яжіться з вами. 4. Після вдало проведеного ремонту - закрити заявку та за потреби лишити відгук про майстра. Майже 100% замовлень виконуються на дому у замовника у Волочиську, у разі неможливості здійснити ремонт пральної машини на дому, ми відвеземо та привеземо її до власника - безкоштовно!

Цена: 145 грн.

Портфолио / Ремонт крупной бытовой техники / ремонт стиральных машинОтзывы 1 | 100% положительных

1 год

Павло Луценко

дякую майстру

Отзыв о заказе: Торохтить пральна машина Електролюкс EWS1066EDW


Рейтинг мастера
134.0
1 отзывов
100% положительных

2 года на сайте
Украина Хмельницкая обл. Хмельницкий

Исполняет заказы в категориях: