Мастер по ремонту - Валерий Литвинчук - Ужгород

Ремонт офісної техніки по Ужгороду та Закарпатській області Ремонтуємо будь-яку офісну техніку: принтери, мфу (бфп), заправляємо картриджі, відновлення картриджів, прошивка принтерів та картриджів. Ремонтуємо струменеві та матричні принтери. Надаємо гарантію на ремонт та запасні частини


Выполнено заказов 2

6 месяцев

принтер друкує порожні аркуші

400 грн.

Заказы / Ремонт офисной техники / ремонт принтеров


8 месяцев

телевізор самсунг дуже сніжить екран

550 грн.

Заказы / Ремонт ТВ, Аудио, Видео, Фото / ремонт телевизоровПортфолио 7

11 месяцев

10% ЗНИЖКА на ремонт принтера та БФП (МФУ) Хуст недорого. За можливості виконаємо ремонт принтера у вас на дому. Якщо ваша офісна техніка потребує ремонту - ми із задоволенням вирішимо вашу проблему. Наші майстри з ремонту мають великий досвід роботи та професіоналізм. Ми надаємо гарантію на наші послуги - це ваша страховка від можливих невдалих або неякісних дій сервісного інженера. Ремонтуємо матричні, струменеві та лазерні принтери та багатофункціональні пристрої. Працюємо з технікою згідно затверджених технічних регламентів. Якщо ваш пристрій поводиться дивно: скрипить, не затягує папір, тріщить, залишає краплі тонеру на папері, неякісно друкує та інші - значить вам час звернутись до нашого сервісного центру. Ми проведемо якісну діагностику та з великою долею ймовірності визначимо причину несправності та усунемо її. Працюємо з оригінальними запчастинами та матеріалами. Надаємо знижку на перший ремонт в розмірі 10%. Діє накопичувальна система для постійних клієнтів. Для замовлення ремонту принтерів у Хусті залишайте заявку на сайті в розділі "Замовлення"

160 грн.

Портфолио / Ремонт офисной техники / ремонт принтеров


11 месяцев

10% ЗНИЖКА на ремонт принтера та БФП (МФУ) Ужгород недорого. За можливості виконаємо ремонт принтера у вас на дому. Якщо ваша офісна техніка потребує ремонту - ми із задоволенням вирішимо вашу проблему. Наші майстри з ремонту мають великий досвід роботи та професіоналізм. Ми надаємо гарантію на наші послуги - це ваша страховка від можливих невдалих або неякісних дій сервісного інженера. Ремонтуємо матричні, струменеві та лазерні принтери та багатофункціональні пристрої. Працюємо з технікою згідно затверджених технічних регламентів. Якщо ваш пристрій поводиться дивно: скрипить, не затягує папір, тріщить, залишає краплі тонеру на папері, неякісно друкує та інші - значить вам час звернутись до нашого сервісного центру. Ми проведемо якісну діагностику та з великою долею ймовірності визначимо причину несправності та усунемо її. Працюємо з оригінальними запчастинами та матеріалами. Надаємо знижку на перший ремонт в розмірі 10%. Діє накопичувальна система для постійних клієнтів. Для замовлення ремонту принтерів у Ужгороді залишайте заявку на сайті в розділі "Замовлення"

160 грн.

Портфолио / Ремонт офисной техники / ремонт принтеров


11 месяцев

10% ЗНИЖКА на ремонт принтера та БФП (МФУ) Свалява недорого. За можливості виконаємо ремонт принтера у вас на дому. Якщо ваша офісна техніка потребує ремонту - ми із задоволенням вирішимо вашу проблему. Наші майстри з ремонту мають великий досвід роботи та професіоналізм. Ми надаємо гарантію на наші послуги - це ваша страховка від можливих невдалих або неякісних дій сервісного інженера. Ремонтуємо матричні, струменеві та лазерні принтери та багатофункціональні пристрої. Працюємо з технікою згідно затверджених технічних регламентів. Якщо ваш пристрій поводиться дивно: скрипить, не затягує папір, тріщить, залишає краплі тонеру на папері, неякісно друкує та інші - значить вам час звернутись до нашого сервісного центру. Ми проведемо якісну діагностику та з великою долею ймовірності визначимо причину несправності та усунемо її. Працюємо з оригінальними запчастинами та матеріалами. Надаємо знижку на перший ремонт в розмірі 10%. Діє накопичувальна система для постійних клієнтів. Для замовлення ремонту принтерів у Сваляві залишайте заявку на сайті в розділі "Замовлення"

160 грн.

Портфолио / Ремонт офисной техники / ремонт принтеров


11 месяцев

10% ЗНИЖКА на ремонт принтера та БФП (МФУ) Рахів недорого. За можливості виконаємо ремонт принтера у вас на дому. Якщо ваша офісна техніка потребує ремонту - ми із задоволенням вирішимо вашу проблему. Наші майстри з ремонту мають великий досвід роботи та професіоналізм. Ми надаємо гарантію на наші послуги - це ваша страховка від можливих невдалих або неякісних дій сервісного інженера. Ремонтуємо матричні, струменеві та лазерні принтери та багатофункціональні пристрої. Працюємо з технікою згідно затверджених технічних регламентів. Якщо ваш пристрій поводиться дивно: скрипить, не затягує папір, тріщить, залишає краплі тонеру на папері, неякісно друкує та інші - значить вам час звернутись до нашого сервісного центру. Ми проведемо якісну діагностику та з великою долею ймовірності визначимо причину несправності та усунемо її. Працюємо з оригінальними запчастинами та матеріалами. Надаємо знижку на перший ремонт в розмірі 10%. Діє накопичувальна система для постійних клієнтів. Для замовлення ремонту принтерів у Рахіву залишайте заявку на сайті в розділі "Замовлення"

160 грн.

Портфолио / Ремонт офисной техники / ремонт принтеров


11 месяцев

10% ЗНИЖКА на ремонт принтера та БФП (МФУ) Мукачево недорого. За можливості виконаємо ремонт принтера у вас на дому. Якщо ваша офісна техніка потребує ремонту - ми із задоволенням вирішимо вашу проблему. Наші майстри з ремонту мають великий досвід роботи та професіоналізм. Ми надаємо гарантію на наші послуги - це ваша страховка від можливих невдалих або неякісних дій сервісного інженера. Ремонтуємо матричні, струменеві та лазерні принтери та багатофункціональні пристрої. Працюємо з технікою згідно затверджених технічних регламентів. Якщо ваш пристрій поводиться дивно: скрипить, не затягує папір, тріщить, залишає краплі тонеру на папері, неякісно друкує та інші - значить вам час звернутись до нашого сервісного центру. Ми проведемо якісну діагностику та з великою долею ймовірності визначимо причину несправності та усунемо її. Працюємо з оригінальними запчастинами та матеріалами. Надаємо знижку на перший ремонт в розмірі 10%. Діє накопичувальна система для постійних клієнтів. Для замовлення ремонту принтерів у Мукачево залишайте заявку на сайті в розділі "Замовлення"

165 грн.

Портфолио / Ремонт офисной техники / ремонт принтеров


11 месяцев

10% ЗНИЖКА на ремонт принтера та БФП (МФУ) Виноградів недорого. За можливості виконаємо ремонт принтера у вас на дому. Якщо ваша офісна техніка потребує ремонту - ми із задоволенням вирішимо вашу проблему. Наші майстри з ремонту мають великий досвід роботи та професіоналізм. Ми надаємо гарантію на наші послуги - це ваша страховка від можливих невдалих або неякісних дій сервісного інженера. Ремонтуємо матричні, струменеві та лазерні принтери та багатофункціональні пристрої. Працюємо з технікою згідно затверджених технічних регламентів. Якщо ваш пристрій поводиться дивно: скрипить, не затягує папір, тріщить, залишає краплі тонеру на папері, неякісно друкує та інші - значить вам час звернутись до нашого сервісного центру. Ми проведемо якісну діагностику та з великою долею ймовірності визначимо причину несправності та усунемо її. Працюємо з оригінальними запчастинами та матеріалами. Надаємо знижку на перший ремонт в розмірі 10%. Діє накопичувальна система для постійних клієнтів. Для замовлення ремонту принтерів у Виноградові залишайте заявку на сайті в розділі "Замовлення"

160 грн.

Портфолио / Ремонт офисной техники / ремонт принтеров


11 месяцев

10% ЗНИЖКА на ремонт принтера та БФП (МФУ) Берегово недорого. За можливості виконаємо ремонт принтера у вас на дому. Якщо ваша офісна техніка потребує ремонту - ми із задоволенням вирішимо вашу проблему. Наші майстри з ремонту мають великий досвід роботи та професіоналізм. Ми надаємо гарантію на наші послуги - це ваша страховка від можливих невдалих або неякісних дій сервісного інженера. Ремонтуємо матричні, струменеві та лазерні принтери та багатофункціональні пристрої. Працюємо з технікою згідно затверджених технічних регламентів. Якщо ваш пристрій поводиться дивно: скрипить, не затягує папір, тріщить, залишає краплі тонеру на папері, неякісно друкує та інші - значить вам час звернутись до нашого сервісного центру. Ми проведемо якісну діагностику та з великою долею ймовірності визначимо причину несправності та усунемо її. Працюємо з оригінальними запчастинами та матеріалами. Надаємо знижку на перший ремонт в розмірі 10%. Діє накопичувальна система для постійних клієнтів. Для замовлення ремонту принтерів у Берегово залишайте заявку на сайті в розділі "Замовлення"

160 грн.

Портфолио / Ремонт офисной техники / ремонт принтеровОтзывы 0
Отзывов нет

Рейтинг мастера
79.0
0 отзывов

1 год на сайте
Украина Закарпатская обл. Ужгород

Исполняет заказы в категориях: