Пропозиція для приватних майстрів, сервісних центрів з ремонту техніки

Пропозиція для приватних майстрів, сервісних центрів і обслуговуючих компаній

Allmaster.com.ua – це майданчик, основна стратегія якого спрямована на створення якісного сервісу, щоб кожен відвідувач мав змогу за лічені хвилини знайти гідного майстра для усунення поломок в побутовій та офісній техніці, електроніці.

Наша команда орієнтована на результат. Ми прагнемо створити кращий сервіс по підбору досвідчених, кваліфікованих, чуйних фахівців, а тому запрошуємо до співпраці приватних майстрів, сервісні центри та обслуговуючі компанії.

Що ми пропонуємо?

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте:

  • Велику клієнтську базу з можливістю відповідати на заявки або збирати їх на своїй сторінці при наявності позитивних відгуків та бажання замовника працювати безпосередньо з вами;
  • Можливість розвивати свій бізнес без витрат на рекламні ролики або банери;
  • Шанс заощадити на оренді офісу, купівлі дорогих інструментів та утриманні штату. Ви будете забезпечені замовленнями і зможете виконувати тільки ту роботу, яка вам цікава, знайома та є вигідною;
  • Можливість вийти на ринок України зі своїми пропозиціями, обслуговувати не конкретний мікрорайон Києва, а столицю в цілому.

Allmaster.com.ua – сайт, який стрімко розвивається та дає змогу вам знайти роботу по душі.

Як працює майданчик?

Ви реєструєте свій аккаунт з розміщенням докладної інформації про ваші послуги, розцінки, контактні дані. Все те, що може зацікавити потенційних замовників. Ми публікуємо відомості про вас. Як тільки користувач розміщує перелік необхідних йому робіт, ви зможете відповісти на заявку або ж просто чекати, поки хто-небудь з клієнтів не напише вам самостійно.

При згоді на роботу з конкретним замовником, ви пишете йому або телефонуєте, щоб домовитися про час і місце проведення ремонтних робіт щодо ноутбука, пральної машини або холодильника.

Залежно від кількості виконаних замовлень, а також наявності позитивних відгуків – ваш рейтинг буде зростати, що зробить вашу компанію або ваші приватні послуги максимально вигідними і привабливими в очах клієнтів.

Співпраця з Allmaster.com.ua – це новий етап у розвитку вашого бізнесу!

Реклама