Робота майстром з ремонту холодильників на Allmaster.com.ua

 

 

Фото вакансія робота майстром з ремонту холодильниківЯкщо ви шукаєте додатковий заробіток майстром з ремонту холодильників або просто втомилися працювати "на дадю" і хочете спробувати себе на вільних хлібах, тоді ви прийшли за адресою.


Часто буває, що при роботі в компанії або "на господаря", багато що залежить не тільки від порядності керівника, його настрою і інших чинників. Це стосується і виплати заробітної плати, і ставлення до працівників, і розподілі вигідних замовлень між сервісними інженерами, і матеріально-технічної бази, і соціально-побутових умов праці і т.д.

 

Якщо ви вирішили піти в самостійне плавання або просто хочете отримувати додатковий дохід, то ми постараємося вам допомогти в цьомуФото Зареєструватися як майстер по ремонту холодильників.

 

Але як відомо, щоб щось отримати треба зробити певні дії. Під лежачий камінь вода не тече. Якщо ви уважно все прочитаєте і прислухаєтеся до наших порад і рекомендацій, то весь процес займе у вас не більше години часу, а результат не змусить себе чекати. І при цьому ніяких капіталовкладень від вас не потрібно, тільки ваше бажання і трохи вільного часу, щоб отримувати замовлення з ремонту холодильників за допомогою нашого майданчика. 

 

Отже, про все по порядку.

 

зареєструватися майстром з ремонту холодильників для виконання робіт

 

заповнити особистий кабінет

 

портфоліо для майстра по ремонту холодильників

 

поради щодо створення портфоліо

 

як підвищити свій рейтинг

 

як заробляти майстром з ремонту холодильників на Allmaster.com.ua

Зареєструватися для роботи майстром з ремонту холодильників для виконання замовлень

 

Фото форма реєстрації майстра по холодильниках та іншої технікиПроцес реєстрації як і всі інші ваші дії на нашому майданчику не викличуть у вас якихось складнощів, а якщо так трапиться, що вам необхідна буде допомога - ми завжди готові надати вам її. Отже, перше, що вам потрібно зробити - це зареєструватися за посиланнямУважно заповнити всі необхідні поля на формі реєстрації. Вказати реальні ім'я і прізвище, контактні дані, регіон, погодитися з умовами угоди.

 

Дочекатись підтвердження реєстрації. Від адміністратора на вказаний вами емайл має прийти відповідний лист з подальшими інструкціями та нашими рекомендаціями. Якщо лист довго не приходить, перевірте папку "Спам". Якщо і там немає листа, напишіть нам на емайл admin@allmaster.com.ua або allmaster.com.ua@gmail.com і ми надішлемо вам інструкції в ручному режимі.

 

 

Заповнити особистий кабінет майстра по ремонту холодильників

Заходимо в особистий кабінет і обов'язково заповнюємо максимально всю інформацію про себе. Розділ "Особисті дані" - тут вказуємо адресу, вебсайт (якщо є, також можна вказати посилання на вашу сторінку в соціальних мережах, блог і т.д.), аватар, банер, скан документа (наприклад, фото паспорта, сканкопію свідоцтва про реєстрацію і т.д.).

Фото Особистий кабінет майстра по ремонту холодильників та іншої техніки

 

 

 

 

 

Зверніть увагу на короткий опис компанії - тут необхідно вказати ваші вміння, навички, досвід роботи, регіон надання послуг і т.д. (Все що вважаєте за необхідне). Все заповнюємо і натискаємо кнопку "Зберегти"

 

Фото Особистий кабінет майстра по ремонту холодильників. Заповнити опис

Звертаємо увагу, що рейтинг майстра залежить не тільки від виконання замовлень і позитивних відгуків, але також від наповнення особистого кабінету, кількості портфоліо та інших факторів.

 

У розділі "Інші параметри" вибираємо відповідні категорії, згідно з вашим профілем діяльності і натискаємо кнопку "Зберегти"

 

 

 

 

 

Фото Майстер по ремонту холодильників. Вибір потрібних категорій

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Портфоліо для майстра по ремонту холодильників

Поставтеся з усією серйозністю і скрупульозністю до заповнення цього розділу. Від цього буде залежати не тільки ваш рейтинг, але і отримання нових замовлень на ремонт техніки.


Багато майстрів і сервісні центри щиро вважають, що їм достатньо просто зареєструватися на нашому майданчику і система сама за них все зробить. :). При цьому ними не заповнюється мінімальний набір інформації, щоб замовник міг дізнатися про них більше і визначитися з вибором того чи іншого майстра або сервісного центру. Більшість просто вказує свої ПІБ, регіон і телефон, і все! Ні - це так не працює. Щоб рибу їсти, треба в воду лізти!

 

Тому наполегливо рекомендуємо зробити якісні портфоліо, описати свої вміння, навички, реальний досвід роботи і проведених ремонтів обладнання, підкріпити це все фотографіями. Всі ці кроки дадуть можливість замовнику судити про вас як про професіонала і майстра своєї справи, а також додасть вам рейтинг в системі. Як створити якісне портфоліо на нашому майданчику - читайте далі.

 

 

Поради щодо створення портфоліо для майстра по ремонту холодильників

Заходимо в особистий кабінет і в розділі "Портфоліо" натискаємо зелену кнопку "Додати роботу". Далі заповнюємо нескладну форму

Фото Заповнення форми портфоліо для Майстра по холодильниках

поле "заголовок": якщо ви надаєте послуги з ремонту холодильників у великому місті, то наша рекомендація наступна. У заголовку прописувати не лише назву вашого міста, а й району в якому ви хочете надавати або вже надавали певну послугу.

 

Варіанти заголовка для великих міст можуть бути такі:


Ремонт холодильників в Києві Борщагівка

Ремонт холодильників Дніпро Тополь

Ремонт холодильників Запоріжжя Центрі так далі


або


Ремонт холодильників Київ Святошино

Ремонт холодильників Одеса Молдаванка

Ремонт холодильників Полтава Київський районі так далі

 

Нижче на зображенні один з прикладів заповнення заголовка для портфоліо. В даному випадку заголовок складається з Назви послуги + населений пункт + район міста

 

Фото Робота для майстра по ремонту холодильників. Один із прикладів заповнення заголовка для портфоліо

 

 

 

 

Загальний шаблон написання заголовка такий: Ремонт холодильника + назва населеного пункту + район (офіційна назва або станція метро або народна назва району міста і т.д.)


якщо ви надаєте послуги в невеликому місті чи населеному пункті, то тут ще простіше. У заголовку прописуєте назва послуги + назва населеного пункту


наприклад:

 

Заміна компресора холодильника Чорноморськ без вихідних

Ремонт холодильника Миргород недорого

Обслуговування холодильного обладнання Бориспільі так далі.


На зображенні нижче один з прикладів написання заголовка для невеликого міста або населеного пункту

Фото Робота для майстра по ремонту холодильників. Приклад заголовка для невеликого міста

 

 

У будь-якому випадку, поставте себе на місце людей, які хочуть замовити послугу по ремонту холодильника і подумайте по яким словосполученням вони будуть (або можуть) шукати такі послуги в мережі Інтернет. І прописуйте такі фрази в заголовок портфоліо. Рекомендуємо робити заголовки завдовжки не більше 70 символів. Саме така довжина добре сприймається пошуковими системами і візуально користувачами. До речі, кількість портфоліо у нас не обмежена!

 

на наступному кроці вибираємо правильну категорію, дивись картинку нижче:

 

Фото Робота для майстра по ремонту холодильників. Вибір категорії

 

 

 

 

 

 

 

в нашому випадку це - Ремонт великої побутової техніки / холодильники.


в поле "Текст" пишемо, що вмієте робити або вже зробили, що відремонтували, що поміняли. Можна загальними фразами, можна з технічними термінами. Чим більше напишете, тим краще. Бажано хоча б 6-8 речень. І не копіюйте тексти у інших майстрів або сервісних центрів, напишіть щось своє, унікальне. Приклади заповнення портфоліо майстрів по ремонту холодильників на скрінах нижче:

 

Фото Робота для майстра по ремонту холодильників. Приклад заповнення поля "текст"

 

 

 

 

 

 

 

 

Дуже бажано прикріпити відповідні файли. Це можуть бути фотографії проведених вами ремонтів. І не забудьте зробити опис під фото. В опис під фото можна скопіювати текст з Заголовку.


Після вкажіть регіон: область, і населений пункт і бюджет зробленої роботи або вартість тієї чи іншої послуги, яка була описана в поле "Текст". Натисніть відправити, а потім - опублікувати.


Якщо після публікації вашого портфоліо ви помітили якісь неточності в ньому або просто хочете змінити, ви завжди це зможете зробити.

 

Як підвищити свій рейтинг майстра по ремонту

Як ми писали раніше - рейтинг безпосередньо залежить від багатьох факторів. Ми не хотіли бути банальними в питанні визначення рейтингу майстрів і сервісних центрів і зробили його залежним не тільки від виконання заявок і позитивних відгуків вдячних клієнтів. Оскільки може бути багато замовних відгуків, як позитивних так і негативних.


На нашому майданчику рейтинг залежить від наявності портфоліо та його кількості, від наповнення особистого кабінету, від кількості відвідувань сайту (але не просто відвідувань, а заходів в особистий кабінет) і т.д. і звичайно ж від кількості виконаних замовлень і відгуків. Тому на початковому етапі (та й в подальшому) рекомендуємо вам заповнювати якомога більше портфоліо і частіше заходити в особистий кабінет. Це дозволить вам бути якомога вище в рейтингу майстрів не тільки по ремонту холодильників, але і в загальному рейтингу майстрів.

 

Як заробляти майстром з ремонту холодильників на Allmaster.com.ua

За умови, що ви не просто прочитали все написане вище, а зробили все згідно наших рекомендацій, тоді ви зможете конкурувати з майстрами, які вже зареєстровані на нашому майданчику і успішно виконують замовлення. Частіше заходьте в розділ "Замовлення" і моніторьте актуальні замовлення на ремонт холодильників відповідно до вашої тематики і пропонуйте свої послуги замовникам.

 

 

 

 Оцініть статтю:
(всього голосів - 1)
Можливо вам буде цікаво дізнатися
Коментарі
Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Реклама