Стартовий картридж для лазерного принтера або багатофункціонального пристрою (БФП)

 

 

Які бувають картриджі і чим вони відрізняються один від одного ми вже розглядали.

 

В цій статті ми спробуємо відповісти на питання що таке стартовий картридж? Чи всі вони однакові? Чи можна заправляти стартовий картридж та інші питання. Отже почнемо.

 

Що таке стартовий картридж?

Фото Що таке стартовий картридж? Напевно, багато із вас хто мав таку можливість придбати новий принтер або багатофункціональний пристрій (БФП), звернули увагу на те, що картридж дуже швидко закінчився і ваш пристрій почав видавати неякісні відбитки. Хоча при цьому було надруковано всього декілька сотен аркушів. Якщо у вашому пристрої виробником було встановлено стартовий картридж, то це цілком нормальне явище.

 

Стартовий картридж на вигляд ні чим не відрізняється від звичайного. Але це тільки на вигляд. Хоча деякі виробники роблять спеціальні позначки на корпусі картриджа про те що він стартовий. 

 

Зазвичай стартовий картридж має менший (приблизно в 2-3 рази) за об’ємомФото стартовий картридж бункер для тонера. Може бути, що бункер має об’єм як у стандартного картриджа, але кількість тонера в ньому мінімальна, а значить і кількість відбитків які можна зробити значно менше від стандартного картриджу. Виробник пристрою зазначає інформацію про приблизну кількість відбитків яку має зробити друкуючий пристрій зі стартовим картриджем в інструкції до пристрою, упаковці або офіційному сайті.

 

Для чого потрібен стартовий картридж?

 

Фото Створити заявку на заправку / відновлення картриджуСтартовий картридж потрібен щоб протестувати якість друку та працездатність самого пристрою при тестових випробуваннях на заводі виробника, у магазині при купівлі товару або його поверненні назад до магазину тощо.

Чи можна заправити стартовий картридж?

 

Так, це цілком можливо і не створить особливих труднощів. Але для цього варто звернутись до спеціалізованих сервісних центрів, які займаються ремонтом офісної техніки. Як правило такі компанії або приватні майстри заправляють, відновлюють та “перепрошивать” картриджі.

 


 

 

Можливо вам буде цікаво дізнатися

 

Можливо вам буде цікаво дізнатися:

 

 

 

 

Типи картриджів. Тонер-картридж. Драм картридж. Принт картридж

 

Як обрати сервісний центр або майстра з ремонту побутової, комп'ютерної та офісної техніки. Або як не стати жертвою шахраїв

 

Ремонт побутової, комп’ютерної, офісної та іншої техніки на сервісі Allmaster.com.ua

 

Список сервісних центрів по ремонту комп'ютерної, офісної, побутової та іншої техніки

 

Список майстрів по ремонту комп'ютерної, офісної, побутової та іншої техніки

 

Пошук сервісного центру та майстра з ремонту побутової, комп'ютерної та офісної техніки. Як це працює?

 

Реклама