Типи | види картриджів. Тонер-картридж. Драм картридж. Принт картридж

 

Які типи | види картриджів існують?

У користувачів часто виникають питання та плутанина щодо необхідності заміни того чи іншого картриджу. Отже спробуємо трохи розібратися в цьому питанні. Розглянемо які картриджі існують і чим вони відрізняються один від одного.

 

чорнильний картридж

тонер-картридж (toner cartridge)

картридж для матричного принтеру

драм-картридж (drum cartrige)

принт-картридж

 

Фото Створити заявку на заправку або відновлення будь-якого типу картриджу

Картридж

- це один із основних елементів сучасного друкуючого пристрою (принтеру, багато-функціонального пристрою, копіювального апарату і т.д.). По суті (не вдаючись в тонкощі роботи друкуючих пристроїв) потрібен для того щоб ви могли роздрукувати інформацію (текст, фото) на папері.

 

Картриджі поділяють на:

 

Фото типи та види картриджів на прикладі чорнильного картриджа для струменевого принтеру HP №300 DJ D2560/F4280 (CC643EE) Colorчорнильний картридж

- являє собою контейнер (ємність) зі спеціальними чорнилами. Використовується у струменевих принтерах. На фото ліворуч зображено чорнильний картридж HP №300 для струменевого принтеру HP DJ D2560/F4280 (CC643EE).

 

тонер-картридж (toner cartridge)

- зазвичай це пластиковий контейнер з тонером (порошком) в середині. Зазвичай використовується в лазерних принтерах (з лазерною технологією друку), копіювальних апаратах (які в нас звикли називати ксероксами), багато-функціональних пристроях (БФП) з лазерною технологією друку і т.д. 

 

картридж для матричного принтеру

- спеціальна стрічка, що розташована у пластиковому корпусі. Використовується у матричних принтерах, друкуючих машинках і т.д. Зазвичай використовується там де необхідний недорогий друк текстової інформації. Ви їх можете зустріти, наприклад в банках, коли сплачуєте за будь-які послуги.

 

Фото типи картриджів на прикладі драм картриджа для Xerox Phaser 5500-5550 (Drum cartridge Xerox Phaser 5500-5550 113R00670)драм-картридж (drum cartrige)

- складається з фотобарабану та інших електромагнітних компонентів, які відповідають за перенесення тонера на папір. На фото ліворуч зображено драм-картридж для Xerox Phaser 5500/5550 (113R00670).

 

принт-картридж

- використовується в багато-функціональних пристроях (БФП) та принтерах початкового рівня. ДоФото види картриджів на прикладі принт-картриджа для HP 106A Black W1106A складу принт-картриджа входять фотобарабан (фотовал) і тонер (контейнер з тонером). На фото праворуч - принт-картридж для HP 106A Black W1106A

 

Кожен картридж має свій ресурс (тобто гарантовані виробником кількість відбитків при нормальних/оптимальних умовах експлуатації), який зазначається на упаковці, в інструкції або офіційному сайті виробника.

 

Картриджі також поділяють на стартові (ті що встановлені в апараті виробником та мають менший ресурс та ємність бункера для тонера), відновлені, оригінальні (випускаються виробником апарату), заправлені, сумісні, аналог, ліцензійні і т.і.

 

Фото Створити заявку на заправку або відновлення будь-якого типу картриджу Якщо у вас вичерпався ресурс картриджу та необхідно замінити картридж або потребує ремонту та технічному обслуговуванню принтер, багато-функціональний пристрій (БФП), копіювальний апарат - ви можете залишити заявку за посиланням https://allmaster.com.ua/ua/projects або спробувати самостійно знайти сервісний центр або майстра з ремонту техніки на нашому майданчику.

 

 


Можливо вам буде цікаво дізнатися

 

Можливо вам буде цікаво дізнатися:

 

 

 

Стартовий картридж для лазерного принтера або багатофункціонального пристрою (БФП)

 

Як обрати сервісний центр або майстра з ремонту побутової, комп'ютерної та офісної техніки. Або як не стати жертвою шахраїв

 

Пошук сервісного центру та майстра з ремонту побутової, комп'ютерної та офісної техніки. Як це працює?

 

Список сервісних центрів по ремонту комп'ютерної, офісної, побутової та іншої техніки

 

Список майстрів по ремонту комп'ютерної, офісної, побутової та іншої техніки

 

Ремонт побутової, комп’ютерної, офісної та іншої техніки на сервісі Allmaster.com.ua

 

Реклама