Аватар

Сервисный центр - СЦ Комфорт Плюс - Коростень

Ремонт побутової техніки. Досвід роботи понад 5 років. Обслуговування техніки по Житомиру та області


Выполнено заказов 2

1 год

монитор филипс полосы по экрану то повляются то пропадают

560 грн.

Заказы / Ремонт компьютерной техники / ремонт мониторов


1 год

пылесос стал плохо втягивать пыль

500 грн.

Заказы / Ремонт техники для дома / ремонт пылесосовПортфолио 14

1 год

Недорогий ремонт пилососів (порохотягів) в Малині на дому. БЕЗКОШТОВНА діагностика. Ремонт побутових та промислових пилососів будь-яких марок та моделей. Якщо пилосос не включається, зменшилась його потужність, не намотується шнур, сторонній гул та шум, необхідно поміняти фільтри та інші - звертайтесь до нас! Ми команда однодумців та професіоналів. Займаємося ремонтом побутової техніки понад 5 років. Ремонт порохотягів проводимо на дому у клієнта. Можемо за попередньою домовленістю забрати ваш пилосос до нашого сервісного центру та повернути його в зручний для вас час. Ми намагаємося відремонтувати і надати друге життя будь-якій складовій порохотяга. Але бувають випадки коли повернути до життя ту і чи іншу комплектуючу не існує можливості. Якщо так сталося ми порадимо за адекватні гроші нову. Орієнтовна вартість робіт: Діагностика - безкоштовна (за умови проведення ремонту у нас), Заміна двигуна - 300грн, Заміна кнопок - 300 грн, Профілактика - 320 грн, Ремонт двигуна - 400 грн. і т.д. (Ціни вказані без урахування вартості запчастин). На всі види робіт надаємо гарантію від 6 місяців. Працює система знижок. Для ремонту пилососу у Малині залишайте заявки в розділі "Замовлення"

Цена: 250 грн.

Портфолио / Ремонт техники для дома / ремонт пылесосов


1 год

Недорогий ремонт пилососів (порохотягів) в Коростишеві на дому. БЕЗКОШТОВНА діагностика. Ремонт побутових та промислових пилососів будь-яких марок та моделей. Якщо пилосос не включається, зменшилась його потужність, не намотується шнур, сторонній гул та шум, необхідно поміняти фільтри та інші - звертайтесь до нас! Ми команда однодумців та професіоналів. Займаємося ремонтом побутової техніки понад 5 років. Ремонт порохотягів проводимо на дому у клієнта. Можемо за попередньою домовленістю забрати ваш пилосос до нашого сервісного центру та повернути його в зручний для вас час. Ми намагаємося відремонтувати і надати друге життя будь-якій складовій порохотяга. Але бувають випадки коли повернути до життя ту і чи іншу комплектуючу не існує можливості. Якщо так сталося ми порадимо за адекватні гроші нову. Орієнтовна вартість робіт: Діагностика - безкоштовна (за умови проведення ремонту у нас), Заміна двигуна - 300грн, Заміна кнопок - 300 грн, Профілактика - 320 грн, Ремонт двигуна - 400 грн. і т.д. (Ціни вказані без урахування вартості запчастин). На всі види робіт надаємо гарантію від 6 місяців. Працює система знижок. Для ремонту пилососу у Коростишеві залишайте заявки в розділі "Замовлення"

Цена: 250 грн.

Портфолио / Ремонт техники для дома / ремонт пылесосов


1 год

Недорогий ремонт пилососів (порохотягів) в Новоград-Волинському на дому. БЕЗКОШТОВНА діагностика. Ремонт побутових та промислових пилососів будь-яких марок та моделей. Якщо пилосос не включається, зменшилась його потужність, не намотується шнур, сторонній гул та шум, необхідно поміняти фільтри та інші - звертайтесь до нас! Ми команда однодумців та професіоналів. Займаємося ремонтом побутової техніки понад 5 років. Ремонт порохотягів проводимо на дому у клієнта. Можемо за попередньою домовленістю забрати ваш пилосос до нашого сервісного центру та повернути його в зручний для вас час. Ми намагаємося відремонтувати і надати друге життя будь-якій складовій порохотяга. Але бувають випадки коли повернути до життя ту і чи іншу комплектуючу не існує можливості. Якщо так сталося ми порадимо за адекватні гроші нову. Орієнтовна вартість робіт: Діагностика - безкоштовна (за умови проведення ремонту у нас), Заміна двигуна - 300грн, Заміна кнопок - 300 грн, Профілактика - 320 грн, Ремонт двигуна - 400 грн. і т.д. (Ціни вказані без урахування вартості запчастин). На всі види робіт надаємо гарантію від 6 місяців. Працює система знижок. Для ремонту пилососу у Новоград-Волинському залишайте заявки в розділі "Замовлення"

Цена: 250 грн.

Портфолио / Ремонт техники для дома / ремонт пылесосов


1 год

Недорогий ремонт пилососів (порохотягів) в Коростені на дому. БЕЗКОШТОВНА діагностика. Ремонт побутових та промислових пилососів будь-яких марок та моделей. Якщо пилосос не включається, зменшилась його потужність, не намотується шнур, сторонній гул та шум, необхідно поміняти фільтри та інші - звертайтесь до нас! Ми команда однодумців та професіоналів. Займаємося ремонтом побутової техніки понад 5 років. Ремонт порохотягів проводимо на дому у клієнта. Можемо за попередньою домовленістю забрати ваш пилосос до нашого сервісного центру та повернути його в зручний для вас час. Ми намагаємося відремонтувати і надати друге життя будь-якій складовій порохотяга. Але бувають випадки коли повернути до життя ту і чи іншу комплектуючу не існує можливості. Якщо так сталося ми порадимо за адекватні гроші нову. Орієнтовна вартість робіт: Діагностика - безкоштовна (за умови проведення ремонту у нас), Заміна двигуна - 300грн, Заміна кнопок - 300 грн, Профілактика - 320 грн, Ремонт двигуна - 400 грн. і т.д. (Ціни вказані без урахування вартості запчастин). На всі види робіт надаємо гарантію від 6 місяців. Працює система знижок. Для ремонту пилососу у Коростені залишайте заявки в розділі "Замовлення"

Цена: 250 грн.

Портфолио / Ремонт техники для дома / ремонт пылесосов


1 год

Недорогий ремонт пилососів (порохотягів) в Бердичіві на дому. БЕЗКОШТОВНА діагностика. Ремонт побутових та промислових пилососів будь-яких марок та моделей. Якщо пилосос не включається, зменшилась його потужність, не намотується шнур, сторонній гул та шум, необхідно поміняти фільтри та інші - звертайтесь до нас! Ми команда однодумців та професіоналів. Займаємося ремонтом побутової техніки понад 5 років. Ремонт порохотягів проводимо на дому у клієнта. Можемо за попередньою домовленістю забрати ваш пилосос до нашого сервісного центру та повернути його в зручний для вас час. Ми намагаємося відремонтувати і надати друге життя будь-якій складовій порохотяга. Але бувають випадки коли повернути до життя ту і чи іншу комплектуючу не існує можливості. Якщо так сталося ми порадимо за адекватні гроші нову. Орієнтовна вартість робіт: Діагностика - безкоштовна (за умови проведення ремонту у нас), Заміна двигуна - 300грн, Заміна кнопок - 300 грн, Профілактика - 320 грн, Ремонт двигуна - 400 грн. і т.д. (Ціни вказані без урахування вартості запчастин). На всі види робіт надаємо гарантію від 6 місяців. Працює система знижок. Для ремонту пилососу у Бердичіві залишайте заявки в розділі "Замовлення"

Цена: 250 грн.

Портфолио / Ремонт техники для дома / ремонт пылесосов


1 год

Недорогий ремонт пилососів (порохотягів) в Житомирі на дому. БЕЗКОШТОВНА діагностика. Ремонт побутових та промислових пилососів будь-яких марок та моделей. Якщо пилосос не включається, зменшилась його потужність, не намотується шнур, сторонній гул та шум, необхідно поміняти фільтри та інші - звертайтесь до нас! Ми команда однодумців та професіоналів. Займаємося ремонтом побутової техніки понад 5 років. Ремонт порохотягів проводимо на дому у клієнта. Можемо за попередньою домовленістю забрати ваш пилосос до нашого сервісного центру та повернути його в зручний для вас час. Ми намагаємося відремонтувати і надати друге життя будь-якій складовій порохотяга. Але бувають випадки коли повернути до життя ту і чи іншу комплектуючу не існує можливості. Якщо так сталося ми порадимо за адекватні гроші нову. Орієнтовна вартість робіт: Діагностика - безкоштовна (за умови проведення ремонту у нас), Заміна двигуна - 300грн, Заміна кнопок - 300 грн, Профілактика - 320 грн, Ремонт двигуна - 400 грн. і т.д. (Ціни вказані без урахування вартості запчастин). На всі види робіт надаємо гарантію від 6 місяців. Працює система знижок. Для ремонту пилососу у Житомирі залишайте заявки в розділі "Замовлення"

Цена: 250 грн.

Портфолио / Ремонт техники для дома / ремонт пылесосов


1 год

Ремонт моніторів будь-яких типів Житомир на дому. Ремонт ЖК, ЕПТ (ЭЛТ), LED-моніторів, qLED та інших з гарантією. Виробник моніторів значення не має. Маємо досвід понад 5 років. Ремонтуємо будь-які види несправностей: блоки живлення, підсвітка, заміна матриці, материнську плату та ін. В роботі використовуємо свій багаторічний досвід у поєднанні з професіоналізмом майстрів. Всі роботи виконуємо вчасно, якісно, бережно та за узгодженням із Замовником. Якщо ваш монітор спотворює зображення, або воно тьмяне, або взагалі відсутнє - звертайтесь до нашого сервісного центру. Ми працюємо з 09.00 до 20.00 - в будні, у вихідні дні з 10.00 до 17.00. Надаємо гарантію на запчастини та ремонт - 6 місяців. Також діє система знижок, на перший ремонт - 10%. Залишайте заявки на ремонт моніторів в Житомирі на сайті

Цена: 180 грн.

Портфолио / Ремонт компьютерной техники / ремонт мониторов


1 год

Ремонт моніторів будь-яких типів Овруч на дому. Ремонт ЖК, ЕПТ (ЭЛТ), LED-моніторів, qLED та інших з гарантією. Виробник моніторів значення не має. Маємо досвід понад 5 років. Ремонтуємо будь-які види несправностей: блоки живлення, підсвітка, заміна матриці, материнську плату та ін. В роботі використовуємо свій багаторічний досвід у поєднанні з професіоналізмом майстрів. Всі роботи виконуємо вчасно, якісно, бережно та за узгодженням із Замовником. Якщо ваш монітор спотворює зображення, або воно тьмяне, або взагалі відсутнє - звертайтесь до нашого сервісного центру. Ми працюємо з 09.00 до 20.00 - в будні, у вихідні дні з 10.00 до 17.00. Надаємо гарантію на запчастини та ремонт - 6 місяців. Також діє система знижок, на перший ремонт - 10%. Залишайте заявки на ремонт моніторів в Овручі на сайті

Цена: 180 грн.

Портфолио / Ремонт компьютерной техники / ремонт мониторов


1 год

Ремонт моніторів будь-яких типів Малин на дому. Ремонт ЖК, ЕПТ (ЭЛТ), LED-моніторів, qLED та інших з гарантією. Виробник моніторів значення не має. Маємо досвід понад 5 років. Ремонтуємо будь-які види несправностей: блоки живлення, підсвітка, заміна матриці, материнську плату та ін. В роботі використовуємо свій багаторічний досвід у поєднанні з професіоналізмом майстрів. Всі роботи виконуємо вчасно, якісно, бережно та за узгодженням із Замовником. Якщо ваш монітор спотворює зображення, або воно тьмяне, або взагалі відсутнє - звертайтесь до нашого сервісного центру. Ми працюємо з 09.00 до 20.00 - в будні, у вихідні дні з 10.00 до 17.00. Надаємо гарантію на запчастини та ремонт - 6 місяців. Також діє система знижок, на перший ремонт - 10%. Залишайте заявки на ремонт моніторів в Малині на сайті

Цена: 180 грн.

Портфолио / Ремонт компьютерной техники / ремонт мониторов


1 год

Ремонт моніторів будь-яких типів Коростишів на дому. Ремонт ЖК, ЕПТ (ЭЛТ), LED-моніторів, qLED та інших з гарантією. Виробник моніторів значення не має. Маємо досвід понад 5 років. Ремонтуємо будь-які види несправностей: блоки живлення, підсвітка, заміна матриці, материнську плату та ін. В роботі використовуємо свій багаторічний досвід у поєднанні з професіоналізмом майстрів. Всі роботи виконуємо вчасно, якісно, бережно та за узгодженням із Замовником. Якщо ваш монітор спотворює зображення, або воно тьмяне, або взагалі відсутнє - звертайтесь до нашого сервісного центру. Ми працюємо з 09.00 до 20.00 - в будні, у вихідні дні з 10.00 до 17.00. Надаємо гарантію на запчастини та ремонт - 6 місяців. Також діє система знижок, на перший ремонт - 10%. Залишайте заявки на ремонт моніторів в Коростишіві на сайті

Цена: 180 грн.

Портфолио / Ремонт компьютерной техники / ремонт мониторовОтзывы 1 | 100% положительных

1 год

Павел Ищенко

все сделано качествено. резульутотм доволен

Отзыв о заказе: пылесос самсунг


Рейтинг компании
167.0
1 отзывов
100% положительных

1 год на сайте
Украина Житомирская обл. Коростень

Исполняет заказы в категориях: