Чому трясеться пралка? Як усунути вібрацію пральної машини

 

 

Фото Чому трясеться та вібрує пральна машина. Можливі причини У сучасному побуті пральна машина займає одне з найголовніших місць в житті людини. Згадайте як ви прали ще років 20-30 тому. Прання зазвичай займало майже цілий день. І добре якщо в вашій пралці була центрифуга, яка допомагала викрутити білизну. На сьогодні пральні машини стали набагато функціональніше. В них є і режим віджиму, і іонізація сріблом, і безліч різних режимів для прання, і сушка і т.д.

 

Але, на жаль яким б сучасними та дорогими не були пралки вони все рівно можуть виходити з ладу. Однією із ознак, що пралка працює некоректно може бути те що її підкидає, трясе. Пральна машина починає вібрувати, ходити ходором та “гуляє” по квартирі. Розглянемо найпоширеніші можливі причини чому трясеться та скаче пральна машина та як зменшити її вібрацію.

 

Основні причини сильної вібрації пральної машини:

 

не зняті траспортировочні болти в пральній машині

 

не рівно встановлена пралка

 

засмічений зливний фільтр

 

нерівномірний розподіл білизни в барабані пральної машини

 

зношені підшипники

 

Чому трясеться пральна машина та стрибає?

Якщо ви щойно придбали пралку, то обов’язково прочитайте інструкцію до неї. Можливо ви не звернули увагу та забули зняти транспортировочні болти, якими кріпиться барабан до її корпусу під час транспортування. Вони розташовані з задньої сторони машини. Щоб їх зняти необхідно просто їх викрутити. З цим не має виникнути якихось проблем. Також в пралці може бути транспортувальний матеріал, його також необхідно видалити.Фото Чому трясеться пральна машина. Залишити заявку на ремонт

 

Чому пральна машина вібрує?

Можлива причина полягає в тому, що вона встановлена нерівно по відношенню до підлоги. Перевірте чи стоїть пралка за рівнем у всіх площинах. Щоб встановити її рівно необхідно підкрутити ніжки на яких стоїть машина спеціальним ключем, який зазвичай входить до комплектації пральної машини. Після того, як ви встановили її за рівнем, необхідно закрутити контргайки для того щоб зафіксувати ніжки пралки.

 

Чому смикається та ходить ходором пралка?

Фото Чому вібрує та смикається пральна машина. Засмічений зливний фільтрОднією з причин чому смикається, вібрує та трясеться пральна машина може бути засмічений зливний фільтр. Він розташований в правому нижньому куті пралки.

 

Зливний фільтр необхідний для того щоб утримувати сторонні предмети, наприклад, монети, гудзики та інші дрібні речі. Через його забруднення може не працювати режим віджиму в агрегаті.

 

Для того щоб почистити зливний фільтр необхідно відкрити декоративну кришку та злити воду з пралки через спеціальний шланг, який розташований поруч з фільтром. Відкрутити (або витягнути в залежності від моделі пральної машини) фільтр та почистити його. Достатньо просто видалити сторонні предмети, якщо такі є та промити його під проточною водою.

 

Однією з причин чому трясе пральну машину може бути не рівномірний розподіл білизни в барабані

Під час прання або віджиму пральна машина може трястися, вібрувати, стрибати через нерівномірний розподіл білизни в барабані. Наприклад, такі речі як пледи, ковдри і т.д. дуже добре поглинають воду. Тому фахівці радять прати такі речі не по одному, а в парі з подібними. Наприклад, до пледу додати в пралку ще Фото Чому трясе пральну машину. Створити заявку на ремонтвеликий рушник і т.і. Нерівномірно розподілені речі в пралці ведуть до її перенавантаження та поломки деталей.

 

Зношені підшипники можуть бути причиною сильної вібрації пральної машини

Зношені підшипники можуть бути причиною не тільки стрибання та смикання машини, а і стороннього гулу. Якщо підшипники вчасно не замінити, то це викличе поломку і інших складових частин пралки. Якщо так сталося, що саме підшипники стали причиною стрибання та смикання вашою улюблениці, то радимо вам звернутися до перевірених сервісних центрів або майстрів з ремонту пральних машин, яких ви можете знайти на нашому майданчику. Оскільки не маючи певних навичок та досвіду при ремонті пралки ви можете тільки нашкодити їй.

 

 

 


 

 

Можливо вам буде цікаво дізнатися

 

Можливо вам буде цікаво дізнатися:

 

 

 

 

Пральна машина не віджимає білизну або погано віджимає. Можливі причини

 

Не набирається вода в пральну машину. Вирішуємо проблему

 

Ремонт побутової, комп’ютерної, офісної та іншої техніки на сервісі Allmaster.com.ua

 

Як знайти найближчий сервісний центр або майстра по ремонту техніки за допомогою нашого каталогу. Як це працює?

 

Як вибрати гідний сервісний центр або майстра по ремонту техніки. Або як не стати жертвою шахраїв

 

Список сервісних центрів по ремонту комп'ютерної, офісної, побутової та іншої техніки

 

Список майстрів по ремонту комп'ютерної, офісної, побутової та іншої техніки

 

 Коментарі
Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Реклама