Не набирає воду пральна машина - вирішуємо проблему

 

 

Фото пральна машина не набирає воду. Можливі причини В цій статті ми розглянемо випадок чому пральна машина не набирає воду. Відразу хочемо сказати, що це не той випадок коли варто панікувати та терміново шукати майстра, тому що деякі причини через які може статися така ситуація можна вирішити самостійно.

 

Частенько буває, що проблема полягає не в самій машині, а причиною цього можуть бути зовнішні фактори. Давайте спробуємо розібратися в причинах через які пральна машина перестала набирати воду:

 

не відкритий кран подачі води

 

засмічений фільтр подачі води

 

несправний клапан подачі води

 

поломка керуючого модуля

 

несправний датчик рівня води (пресостат)

 

несправний пристрій блокування люка (ПБЛ)


 

Фото пральна машина не набирає воду - перевірте кран подачі водипральна машина не набирає воду - перевірте кран подачі води

Як би це смішно не було, але один випадок з десяти чому в машинку не поступає вода - є несправність крана подачі води або він простоФото пральна машина не набирає воду - можливо закритий кран подачі води перекритий. Для того щоб перевірити чи справний кран, необхідно від’єднати шланг подачі води від пральної машини.

 

Будьте обережні, навіть якщо вам здається, що ви перекрили подачу води - зі шлангу може піти вода. Тому необхідно підставити будь-яку ємність для збору води. Якщо вода зі шлангу іде під тиском (напором), то кран справний і причина поломки полягає в іншому. Якщо вода не йде зі шлангу і ви впевнені або вам здається, що кран відкритий - то причина в самому крані. Необхідно просто замінити кран на аналогічний.

 

пральна машина погано набирає воду - можливо засмічений фільтр подачі води

Фото пральна машина погано набирає воду - можливо засмічений фільтр подачі водиТакий фільтр слугує своєрідним захистом від потрапляння дрібних частин піску, сміття ті ін. до пральної машини. Його необхідно обережно витягнути та промити під проточною водою. Потім поставити на місце, під’єднати шланг і перевірити чи подається вода. Також не зайвим буде перевірити і сам шланг подачі води. Він може мати механічні пошкодження через які вода не потрапляє до пральної машини.


 

 

несправний клапан подачі води - одна з причин чому пралка не набирає воду

На клапан поступає “вказівка” від плати управління і під тиском подається вода. Цей клапан може вийти з ладу, коли ви, наприклад, запустили програму прання, аФото чому пралка не набирає воду - несправний клапан подачі води кран подачі води забули відкрити та пішли по своїх справах  на тривалий час або коли засмітився фільтр подачі води.

 

Зазвичай клапан розрахований на п’ять хвилин безперервної роботи, якщо він працює більше, то є велика ймовірність, що “згорить” катушка. Щоб перевірити працездатність клапану необхідно виміряти його опір на катушках. Приблизний опір на катушках має бути в межах 4кОм.

 

Якщо клапан не новий, то ми радимо замінити його повністю з катушками. В інших випадках можлива заміна однієї з катушек. Рішення про заміну тієї чи іншої запчастини ви можете прийняти порадившись з майстром.


 

поломка керуючого модуля - можлива причина чому пральна машина перестала набирати воду

Керуючий модуль - це так би мовити “мізки” пральної машини. Він керує апаратом і дає відповідні команди. Напевно в даному випадку вже час звернутися за допомогою до фахівців з ремонту побутової техніки, особливо якщо ви не розумієтеся на електроніці. Керуючий модуль прийдеться замінити на новий або “перепрошити”. Таке рішення радимо приймати зі спеціалістом. Недоліки в роботі модуля можуть вплинути і на роботу режима віджиму в пралці.


 

не поступає вода в пральну машину - несправний датчик рівня води

Фото Не набирається вода в пральну машину? Залишити заявку на ремонт Такий датчик ще називають датчиком тиску води або пресостат. Він необхідний для контролю подачі кількості води для прання. Якщо він несправний, то вода просто не потрапляє до барабану пральної машини. Зазвичай в такому випадку несправний датчик замінюється на новий.


 

несправний пристрій блокування люка (ПБЛ)

Даний пристрій слугує для унеможливлення раптового або навмисного відкривання люка в процесі прання. Але проблема може бути не в самому ПБЛ, а і в самому люку. Могли вийти з ладу петлі, на яких тримається люк або відповідний фіксатор.

 

Як ви бачите причини того, що пральна машина не набирає воду може бути багато. Деякі можна вирішити самотужки, але є і такі причини через які краще звернутися до спеціалістів, щоб не нашкодити вашій помічниці. Якщо ви не впевнені у своїх силах - звертайтесь до перевірених майстрів або сервісних центрів.

 

 

 

 


yes Можливо вам буде цікаво дізнатися:

 

 

enlightened Пральна машина не віджимає білизну або погано віджимає. Можливі причини

 

enlightened Як користуватися пральною машиною правильно - нюанси, про які важливо знати

 

enlightened Чому пральна машина не зливає воду - поширені причини і варіанти вирішення

 

enlightened Чому пральна машина не гріє воду: Шість основних причин - важливо знати кожному

 

enlightened Чому пральна машина не крутить барабан - усуваємо проблему грамотно і всебічно

 

enlightened Чому трясеться пралка? Як зменшити вібрацію пральної машини

 

enlightenedЯкої потужності автомат ставити на бойлер та пральну машину – деталі такого підключення

 

enlightened Неприємний запах з пральної машини - що робити, як прибрати і причини виникнення

 

enlightened Ремонт побутової, комп’ютерної, офісної та іншої техніки на сервісі Allmaster.com.ua

 

enlightened Як знайти найближчий сервісний центр або майстра по ремонту техніки за допомогою нашого каталогу. Як це працює?

 

enlightened Як вибрати гідний сервісний центр або майстра по ремонту техніки. Або як не стати жертвою шахраїв

 

 

 
Оцініть статтю:
(всього голосів - 3)

Коментарі
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам

проверьте сливной шланг. Точка слива должна быть на высоте минимум 45-50 см

10.03.2021 18:06


стиральная машина ЛЖ, польземся около года. Вода подается в стиралку, и сразу сливается. вода не наберается в том количестве как раньше, машинка делает буквально несмколько оборотов и потом все по кругу. Вода подается и сливатся и т.д. время останавливается при этом. Что посоветуете?

10.03.2021 17:02


Майстер по ремонту техніки

Оксана, доброго дня! Швидше за все у Вас несправність в електронному клапані подачі води. Рекомендуємо перезавантажити машинку, відключивши її від мережі живлення на 30 хвилин і включити. Якщо це не допоможе, викликайте фахівця.

23.02.2021 17:11


Аватар Оксана

Добрий день. Моя машинка candy eclypsa ce 430 служить вірою і правдою вже 10 років. Але ось перестала вода в неї наливатися при включенні і далі програми, відповідно, вже не йдуть. Деякий час назад погано віджимала, але начебто само пройшло у неї це. Допоможіть, будь ласка, порадою що це може бути. Дякуємо.

23.02.2021 11:44


Евгений Лужанский

похоже что клапан подачи воды барахлит. Попробуйте проверить его

18.02.2021 17:38


Аватар Антон Бытенко

стиральная машина Занусси пытается набрать воду, даже звук соответсвующий появляется набора воды, но вода не подается. дисплей работает, время на нем стоит на месте, ошибок не показывает

18.02.2021 15:36


Admin

Алина, без специальных знаний и навыков у вас это вряд ли получится. Советуем обратиться к мастеру или СЦ в вашем регионе

12.02.2021 21:17


Аватар Алина Довгань

кран для подачи воды открыт, фильтр почистила на всякий слуцчай. все равно не набирается вода, стиралка включается. Можно еще что-то предпринять, чтобы можно было самой справиться или только мастер поможет решить проблему?

12.02.2021 16:53


Реклама