Чому принтер не захоплює або не подає папір - як вирішити проблему

 

 

Фото Чому принтер не захоплює папір - вирішуємо проблему

Настільні принтери пропонують надійне використання, яке стає звичною частиною нашої повсякденної офісної рутини. Якщо принтер не захоплює папір в механізм друкувального пристрою, необхідно відстежити джерело ваших проблем. Ці симптоми можуть вказувати на причини, починаючи від конфігурації обладнання та закінчуючи вибором паперу. Уважно огляньте свій пристрій, щоб знайти і виправити причину, чому принтер не подає папір.

 

 

Що робити якщо принтер не захоплює папір - перевірте налаштування механізму подачі паперу 

 

Фото Що робити якщо принтер не захоплює папір - перевірте налаштування механізму подачі паперу

 

Деякі принтери мають напрямні подачі, опори для паперу та інші механізми, що сприяють правильному захопленню паперу. На принтерах з лотками регульованого розміру або лотками з ручною подачею ковзаючі направляючі щільно прилягають до стопці листів, які ви вставляєте. Якщо ви занадто або недостатньо затягнете ці напрямні, папір буде подаватися неправильно чи не буде подаватися взагалі. 

 

Фото принтер не захоплює папір - перевірте механізм подачі паперу

Підставки для паперу на принтерах з вертикальними шляхами подачі допомагають їм завантажувати листи через проріз для вставки на горі пристрою (в пристроях де в конфігурації передбачений автоподатчик). Ви повинні висунути ці опори в робоче положення, щоб принтер міг правильно захоплювати носій з прорізи для паперу.

 

 

Неправильно підібраний матеріал для друку - одна з причин чому принтер не затягує папір

 

Якщо папір занадто товстий або якщо це носій, який не підходить для вашого принтера, він може не подаватися правильно через їх розміри або властивості поверхні (наприклад, щільності, якості і т.д.). Деякі струменеві принтери використовують апаратні або програмні настройки для роботи з фотопапером преміум-класу, який має велику щільність, ніж звичайні листи, що приймаються цими пристроями. 

 

Якщо ви спробуєте друкувати з неправильними настройками, ваш папір може взагалі не рухатися. Папір, який перевищує технічні характеристики пристрою, може бути неможливо використовувати незалежно від налаштувань, які ви застосовуєте. Точно так же, якщо ви спробуєте друкувати на носії, наприклад на прозорій плівці, з яким ваш принтер не може впоратися, ваші результати виявляться незадовільними.

 

 

Принтер не тягне папір - можливо брудні ролики або вони зносилися

 

Фото Принтер не тягне папір - можливо брудні ролики або вони зносилися

 

У принтерах використовуються набори роликів для втягування і подачі паперу. Якщо ці ролики забруднюються чорнилом або тонером, пилом або іншими забрудненнями з навколишнього середовища, в якій працює пристрій, їх функціональність порушується. У деяких настільних пристроях використовуються ролики, які ви можете очистити самостійно, і в цьому випадку в керівництві користувача повинна бути детально описана відповідна процедура. Уникайте розчинників, щіток з жорсткою щетиною, рідин, мастил на нафтовій основі і інших масел - це може пошкодити принтер.

Фото Принтер не захоплює папір - можливо брудні ролики

 

Якщо ви купуєте папір з листом для очищення в упаковці, переконайтеся, що він підходить для вашого обладнання, перш ніж використовувати його, навіть якщо продукт надходить від тієї ж компанії, що і ваш принтер.

 

 

Чому принтер не подає папір - наявність сторонніх предметів в принтері

 

Так трапляється що в пристроях при неправильному або неуважному використанні можуть залишатися скріпки, шматки паперу і інші сторонні предмети. Особливо це характерно для техніки, якою користується велика кількість людей. Різні сторонні предмети можуть бути однією з причин чому принтер не подає папір в лоток або погано друкує і вивести його з ладу, пошкодивши фотобарабан, вузол термозакріплення і інші складові механізми друкувального пристрою.

Фото Чому принтер не подає папір - наявність сторонніх предметів в принтері

 

Щоб оглянути принтер всередині необхідно: 

 

 • - знеструмити принтер (вимкнути з розетки або кнопкою живлення);
 •  
 • - відкрити кришку;
 •  
 • - витягнути картридж;
 •  
 • - провести візуальний огляд на наявність сторонніх предметів і видалити їх;
 •  
 • - вставити картридж;
 •  
 • - підключити живлення на пристрій спробувати роздрукувати.

 

 

Післямова

 

Для установки принтера необхідна тверда й рівна поверхня, що забезпечує правильну роботу. Якщо пристрій встановлюється криво або нерівномірно або працює на платформі, яка дозволяє йому вібрувати або розгойдуватися, ваші результати можуть включати збої подачі. Випадкове завантаження одностороннього носія не тим боком, який поданий до механізму подачі, також може викликати проблеми. Уникайте пошкодженого або вологого паперу, а також листів з упаковки, що зберігається під великою вагою. Дотримуючись цих простих рекомендацій у вас не буде виникати питання чому принтер не захоплює папір або не тягне папір.

 

 

 

 


 

 

enlightenedМожливо вам буде цікаво дізнатися:

 

 

yesЧому принтер погано друкує або зовсім не друкує - усуваємо проблеми

 

yesЧому при друку з'являються чорні смуги на аркуші - розбираємо детально причини

 

yesЧому принтер друкує порожні аркуші - детальний розбір причин

 

yesЯк вибрати принтер для дому - корисні поради та огляд моделей

 

yesТипи картриджів. Тонер-картридж. Драм картридж. Принт картридж

 

yesЩо таке стартовий картридж?

 

yesЩо краще вибрати лазерний БФП (МФУ) або струменевий і чим вони відрізняються?

 

yes Купити офісну техніку або продати беушну на вигідних умовах

 

 

 

 
Оцініть статтю:
(всього голосів - 3)

Коментарі
Коментарі відсутні
Додавання комментарів доступно лише зареєстрованим користувачам
Реклама