Намерзає задня стінка холодильника - причини утворення інею та снігу

Фото Чому намерзає задня стінка холодильника? Замовити діагностику холодильника

 

Причини намерзання на задній стінці холодильника, що не пов'язані з його поломкою

 

Причини обмерзання задньої стінки, що можуть бути пов’язані з поломкою холодильника

 

Якщо мова йде про старі холодильники, які випускались ще років 30 тому, то намерзання льоду це цілком нормальне явище для таких пристроїв. Згадайте скільки часу ви витрачали на розморожування агрегата? Але час не стоїть на місці і виробники сучасної побутової техніки весь час вдосконалюють свої винаходи. Не виключенням цьому є і холодильники. Постійно з’являються нові моделі з сучасними “фішками”, які дають змогу своїм власникам приділити більше уваги іншим речам. Наприклад, якщо мова йде про пристрої з системою Ноу Фрост (No Frost), то такого явища як намерзання, утворення снігу, льоду або інію не має бути при умові його правильної експлуатації. І якщо ви помітили такі симптоми, то варто звернутись до спеціалістів або спробувати розібратись в цій проблемі самотужки.

 

Причини намерзання інею або льоду, що не пов’язані з поломкою

 

Фото Причини утворення інею або льоду на задній стінці холодильника, що не пов’язані з поломкою Існують причини через які не варто одразу турбуватися та звертатися до фахівців. Давайте спробуємо розібратись в них.

 

Під час експлуатації холодильника, особливо це стосується теплої пори року, користувачі виставляють максимальну температуру охолодження або наближену до неї. Виставляючи максимальну температуру, ви тим самим змушуєте компресор працювати більш напружено чим збільшуєте додаткове навантаження на нього. Варто зазначити, що температура зовні пристрою та всередині не пов’язані між собою.


 

Якщо ви побачили на задній стінці холодильника лід або іній, який то утворюється то зникає - не варто хвилюватися. Це абсолютно нормальна ситуація для холодильників з крапельною системою розморожування. І поки що до майстра звертатись зарано.

 

Нерідкі випадки коли користувачі самі порушують умови та правила експлуатації побутової техніки. Причиною тому може бути не щільно закриті двері холодильника або зношений ущільнювач (резинка по периметру дверцят). Також не можна ставити до холодильника гарячі ємності, особливо якщо вони не накриті Фото Причини обмерзання задньої стінки холодильника, що можуть бути пов’язані з його поломкоюкришкою. При цьому рідина з них буде випаровуватись та перетвориться на лід.

 

 

Причини обмерзання задньої стінки холодильника, що можуть бути пов’язані з його поломкою

Якщо попередні причини намерзання та утворення снігового покриву, які ми розглянули, це не ваш випадок, то це може свідчити про ознаки виходу з ладу одного із модулів холодильника. Що це може бути розглянемо далі.

 

Поломка термостата або термодатчика - одна з причин обмерзання холодильника

Фото Одна з причин обмерзання холодильника - поломка термостата або термодатчикаЯкщо ви використовуєте електромеханічний холодильник то йдеться про термостат, який призначений для вимірювання температури у випаровувачі. Компресор при цьому працює майже постійно і дуже рідко вимикається, а холодильна камера утворює багато інею. 

 

Якщо у вас холодильник більш сучасний і має електронне управління, то міг вийти з ладу термодатчик. Він призначений для вимірювання температури всередині холодильної камери. Інформація про температуру з нього надходить до плати керування (в даному випадку від нього поступає невірна інформація про занадто високу температуру) і двигун починає майже в безперервному режимі нагоняти холод. Тим самим, утворюючи намерзання на задній стінці холодильника.

 

чому намерзає задня стінка холодильника - виток фреона або хладагента

При цьому лід утворюється на задній стінці нерівномірно, двигун майже постійно в роботі. Після розморозки холодильник може не працювати взагалі. ФреонФото Чому намерзає задня стінка холодильника - виток фреона або хладагента може “зникати” в місцях з’єднання або спайок. Також він може “виходити” через випаровувач, якщо той заіржавів. “Втративши” фреон компресор починає працювати 24/7 тим самим створюючи намерзання. Необхідно усунути причину витоку фреону або замінити випаровувач, якщо витік стався через нього.

 

причина виникнення інею на задній стінці холодильника - засмічення капілярного трубопровода

Ознаки засмічення - компресор працює цілодобово, перегрівається та холодильна камера погано охолоджується. 

 

Капілярна система може бути засмічена частково або повністю, через це фреон нормально не церкулює. В даному випадку необхідно провести чистку системи та за необхідності заправити фреоном.


 

порушення в термоізоляції - може бути причиною намерзання задньої стінки холодильника

Ознаки: нерівномірне утворення снігового покриву, льоду на задній стінці холодильної камери (часто буває локалізоване в одному місці). Необхідно буде замінити Фото Чому обмерзає задня стінка холодильника? Створити заявку на ремонт холодильникапошкоджену частину термоізоляції, для того щоб усунути несправність.

 

електромагнітний клапан не працює в штатному режимі 

він призначений для охолодження по черзі морозильної та холодильної камери при варіанті, що у вашому пристрої використовується один компресор. Ознаки некоректно непрацюючого клапана: холодильна камера переморожує, а в морозильній - тепло. Самим дієвим варіантом вирішення проблеми буде заміна клапана.


 

Якщо після розморозки сніговий прошарок знову з’являється у вашому холодильнику, то радимо звернутися за порадами до фахівців. 

 

Оформити заявку на ремонт холодильника ви можете на нашому сайті за цим посиланням.

 

 

 

 

 

 


 

enlightened Можливо вам буде цікаво дізнатися:

 

 

 

Ремонт побутової, комп’ютерної, офісної та іншої техніки на сервісі Allmaster.com.ua

 

Пошук сервісного центру та майстра з ремонту побутової, комп'ютерної та офісної техніки. Як це працює?

 

Робота для майстрів по ремонту холодильників

 

Ремонт холодильників Вишневе. Обслуговування холодильників у Вишневому

 

Реклама